Türk dizilerini takip eden var mı?

Türk dizilerini seviyor musunuz? İzlediğiniz takip ettiğiniz var mı? Ben genelde yabancı dizi takip ediyorum ama şu yeni başlayan aşk yeniden dizisi fena değil sevdim siz de izlediniz mi?

0|0
35|62

En İyi Erkek Görüşü

• Bende yabancı izliyorum 20 yi gecik yabancı dizi bitirdim Turk dizisi sadece 3 tane izliom filinta medcezir diriliş ertuğrul Bide kiraz mevsimi vardi ama sıktı o artk izlemiom diriliş ertuğrul da çok izleyesim yok ama filintayi çok seviyorum sonra medcezir

0|0
    0|0
    • Filintay mı ilk defa duydum o diziyi.. Kiraz mevsimi aynen dediğin gibi sıktı.. Yabancı dizilerden ne izliyorsun

• Umarım sıkmaz sıkarsa biraz zor izlerim 2 bölüm :)) konusu ne merak ettim

• Eski osmanlı polisiye dizisi bir adam var uzun boylu bebekken bir polis buluyo bunu büyütüyor polis yapıyor bunu çok İyi eğitilmiş yaman bir polis oluyor iyi dovusuyor silahı iyi kullanıyor Bu adamada filinta mustafa diyorlar neyse bu çocukken bunu bir adam öldürmeye çalışıyor heralde oraları tam göstermiyor sonra çocuk diye öldürmüyor unutuyor bu çocuk büyüyüp filinta oluyor tabi bunu öldürmeyen adamda banker şehrin en zenginlerinden. psikopat osmanli yi yıkmaya çalışan bir adam Filinta mustafayi oldurtmeye çalışıyor yine filinta ailesinden haberi yok sonra o zengin adamın kızı var çok güzel bir kız bu kızla filinta ilerde sevgli olucaklar gibi aşk da var dizide aksiyonda her bölüm farklı bir konusu var izle sikilmassin ama hemen pes edip vazgeçme :)

Erkekler Ne Diyor 61

• 12 senedir süren diziler ve her dizide aynı senaryo o yüzden discovery'de çeşitli belgesel ve programları izlemeyi tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • Evet takip ediyorum, Kiraz Mevsimi, Kardeş Payı, Güldür Güldür Show, Güzel Köylü, Aşk yeniden (yeni dizi) :)

0|0
    0|0
  • Kacak gelinler vardi en sevdigim dizi bitirdiler medcezir izlerim birde kertenkele buna da yeni basladim ama sevdim diziyi

0|0
    0|0
    • Güzel..:)

• Tabi olur cok tesekkur ederim cok sagolasin :))

• Ne demek rica ederim :)

• bir Pazar günüm boş Pazartesi ulan istânbul salı küçük Ağa çarşamba poyraz karayel perşembe Kurtlar vadisi pusu Cuma şeref meselesi cumartesi Kertenkele Inşallah bu dizi Pazar gününde oynuyordur

0|0
    0|0
  • Yabancı dizileri izledikten sonra, türk dizileri pek ilgi çekici gelmiyor bu durumu çoğu kişi yaşıyordur :)

Türk dizilerinden sadece kardeş payı adlı diziyi severim :)

0|0
    0|0
    • Yabancılardan? :)

• oo çok şey kaçırmışsın, bir göz at bence :)

• Tamamdır :)

• Paramparça izliyorum

1|0
    0|0
  • sevmiyorum

0|0
    0|0
    • Yabancıda mı sevmiyosun

• Mark welbergin bukadar unlu olmadan onceki yasamini anlatiyo dizide vince diye bikarakter var film yildizi kankalariyla Los Angeles a heliyo ve kariyerinde yukselmesini anlatiyo dizinin konuk oyuncularida kalitwli steven sipilberg 50cent eminem kanye west quantin tarantino christiana aguera... bole bissurude konuk oyunculari vat

• Imdb 8.6/8, 9 olmasi lazim

• Kardeş payı

0|0
    0|0
  • Bi' Kardeş Payı..

0|0
    0|0
    • Çok seviliyo bu kardeş payı da :)

• Bende hep sadece yabancı izliyordum işte daha yeni başlayan bir diziyi yenice izlemeye başladım. Yabancı diziler çok kaliteli ve güzel oluyor takip etmen güzel :) ne izliyorsun?

• Bitmiş dizileri takip ediyorum genelde..
      Bi' Arrowu Yayınlandığı gün izliyorum

• Takip etmiyorum gereksiz buluyorum

0|0
    0|0
  • şeref meselesini izliyorum

0|0
    0|0
  • Sadece kardeş payı ;) bir ara kiraz mevsimine bakıyordum sonradan bozdular biraz bende bıraktım :)

1|0
    0|0
  • Yok, Ama Aşk Yeniden Dizisinin Bir Kısmına Bakmıştım Fena Değil, Genel Olarak Bakarsak Türk Dizilerinden Birşey Olmazzzz...

0|0
    0|0
    • Aynen katılıyorum konuları değiştirmeliler.

• Baya iyi olur katlı sağlar aynen :)

• Aynen :):):)

• Kurtlar Vadisi Pusu, Kardeş Payı , Diriliş izlemeyi düşünüyorum , Güldür Güldür , Yetenek Sizsiniz Türkiye Biten çok güzel diziler vardı onlara baktıkça saçma dizilerin devam etmesi kötü.. Misal Arka sokaklar..

0|0
    0|0
    • Haklısınn

• Yazdıklarım dizilerde öyle sevişme öpüşme sahneleri olmayan diziler.. Suskunlar , Tatar ramazan , Urfalıyam Ezelden gibileri sevişme öpüşme sahneleri bol veya olay olmayan diziler erken bitiyor..

• Ben türk dizileri değil televizyon izlemiyorum artık çünkü çıkan haberler ya sinirimi bozuyor ya da morali mi bozuyor o yüzden bir şey izliyceksem yabancı film ya da yabancı dizi izlerim internetten.+

0|0
    0|0
  • Diriliş:Ertuğrul
    Yedi Güzel Adam

0|0
    0|0
  • biraz kardeş payı biraz filinta biraz ertuğrul

0|0
    0|0
  • Sadece Kara Para Aşk

0|0
    0|0
  • Bence alır götürür o dizii bnde beğendim ve eğlenceli medcezir-şeref meselesi-aşk yeniden favorilerim

0|0
    0|0
    • Aynen :) güzel dizileri takip ediyosun :)

• Senaristler farknda değil hala diğer bölümü tahmin ettiğimiz filmleri sevmiyoruz artık :)

• o kadar kalitesizlerle işim olmaz.

0|0
    0|0
  • http://youtu.be/4dZnQ2BkpJk
    Bu dizi sadece birde Ertugrul

0|0
    0|0
  • Kertenkele ve Poyraz karayel..

0|0
    0|0
  • bende yabancı izliyorum türk olarak 2 tane var kardeş payı ve medcezir.. :)

0|0
    0|0
    • Güzel :)

• Masal kahramanları lanetten dolayı dünyaya geliyor kimliklerini unutuyorlar onların yaşamını anlatıyo :)

• anladım teşekkür ederim bir bakıyım ben ona :)

• dizilerden başımız dönüyor artık, izlemiyorum, Güldür Güldür Show, O ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz gibi eğlence programlarını izlemeyi tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/YvDMDZ.jpg

Bu guzel insanlarda simdi dizi izlemek film seyretmek isterdi. Onlari unutturmayalim ki Caniler cezasini ceksin

0|0
    0|0
    • Yüreğimiz paramparça oldu bir kez daha.. Dualarımız inşallah cezalarını en ağır şekilde çekmeleriyle.. Bu hapishane cezası şeklinde değil hemen idam şeklindede değil böyle sonu ölüm olsun fakat öncesinde acı çeksinler işkence edilsinler.. Son bulsun artık..

• İnşallah alırlar..

• Insallah bunu bekliyoruz yargidan

• 1 tanesı nı bıle ızlemıyorum

0|0
    1|0
  • Güllerin Savaşı
    Sevdam Alabora

:DD Kurtlar Vadisin Pusu'dan iyidir :)

0|0
    0|0
    • Kurtlar vadisinden daha iyi diziler bulan bir erkek çıktı şaşırdım :))

• Kardeş payı , Beş kardeş. Beş kardeş yeni başladı tabiki ben leyla ile mecnun fanı olarak izledim ilk bölümü bence güzeldi. Kardeş payı ise komedi sevenler için harika bir dizi

0|0
    0|0
  • Tv nerden açılır bilmiyorum kii.

0|0
    0|0
  • Türk dizilerinin konuları neredeyse hep aynı. Aşk, dönem dizileri vs. Sen en iyisini yapıyorsun, yabancı dizilere devam dostum :)

0|0
    0|0
    • Aynen :) yabancı diziler can ya konular farklı hiç olmazsa türk dizileri gibi kim kime ihanet etmiş kim kimi ayırmaya çalışmış yok :))

• Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 35

• Şeref meselesi, güllerin savaşı, kara ekmek, acil servis arada kaderimin yazıldığı gün, aşk yeniden vs

0|0
    0|0
  • Dizi ızlemiyorum

0|0
    0|0
  • Kardeş payı ve 1erkek1kadın2çocuk

0|0
    0|0
  • Simdiye kadar bastan sona bitek Muhtesem yuzyili izledm. Ama bu aralar şeref meseleside dikkatimi cekiyor

1|0
    0|0
  • izledim izlemez miyim favori dizilerimden biri artık :)

0|0
    0|0
  • dizi izlemiyorum.
    ne yerli ne de yabancı...

0|0
    0|0
  • Yedi Güzel Adam. :)
    Ya ben çok seviyorum onları yaaaa ; )))

0|0
    0|0
  • karadayi, güzel köylü bazen de medcezir. survivor başlasın onu kaçırmam bak

0|0
    0|0
  • Evet bnde pek izlemem dizi ama aşk yeniden güzel bir seye benziyo

0|0
    0|0
    • Aynen benimde hoşuma gitti devamlı takip edeceğim ilk türk dizim bakalım bozmazlarsa eğer :)

• Kardes payi

0|0
    0|0
  • Kara ekmek, Aşk yeniden ve Bedel. Normalde hiç sevmem ama bu üçünü şuursuzca takip ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Her dizide oluyo bu takip etmek istesemde beceremiyorum izleyemiyorum. :/

0|0
    0|0
  • Izledim güzel dizi en azindan kafa dagitiyo komik onu sevdiysen kocamin ailesinide seversin ben onuda izliyorum paramparcada cok guzel ama en guzeli kara para ask ayni zamanda o hayat benimide izliyorum seref meseleside cok guzel

0|0
    0|0
    • Baya sevdiğin varmış güzel :) aşk yeniden filmi aynen komik severim bu tür filmleri kocamın ailesine bakmadım ama madem seveceğimi düşünüyorsun bakabilirim bir ara :)

• Cok guzel canim matrak :) konusunu anlaman zor olabilir ama izle derim evet baya izliyorum ya bu senekiler aşk konusunu astilar artik yani kizlar enistesine aşık olmuyor veya herhangi bir aldatma soz konusu yok degisik konular ele alinmaya basladi ilgimi cekiyor onceden dizi izlemezdim artik bağımlı oldum

• Oh ne güzel :) bize zaten değişik konuşar lazım yıllardır aynı konudan gittik baydı değişik diziler ilgimizi çeker oldu :)

• şeref meselesini izliyorum yabanci olarakta fox crime daki diziler ilgilimi cekiyor

0|0
    0|0
  • Evet ben de bir tek ona bakmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Çok güzel bir dizi değil mi izledin mi bugünkü bölümünü

• Valla bende izlerim ya :) ama spnde alıştık ona şimdi başka rolde yadırgarız ilk başta :)

• Evet ya hareketleri falan değişince yadırgayacağız büyük ihtimal:))

• Yabanci dizilerden nefret ederim. Turk dizileri dururken napicam yabancilari

0|0
    0|1
  • Kiraz mevsimi
    Gönül isleru
    Beni böyle sev
    Kardes paxi
    Kocamin ailesi

0|0
    0|0
  • Seksenler izlerim
    Çok başarılı

0|0
    0|0
  • Poyraz karayel,. seref meselesi, bes kardes, kardes payi, paramparca bazen. Poyraz karayel muthis

0|0
    0|0
  • Aşk yeniden 👫

0|0
    0|0
  • Hicbizaman yapkicagim sey. Dizi izlemek :D

0|0
    0|0
  • Kiraz mevsimi
    Gönül isleri
    Paramparça
    Aşk yeniden :)