8 yıldır notasız kulak baglama çalıyorum arkadaşım gelmiş bana diyoki bir 8 yılda notalı öğren :D napmalıyım?

sen çalış çabala buralara gel 8 yıl ugras iyi bir yere gel sonra biri çıkıp desinki sana notalı öğren :D siz olsanız bu soruya ne cevap verirdiniz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• "neşet de aşık veysel de notasız çalardı. mektepli değilim ama alaylıyım." derdim. babam tahminimce 40 yıldır notasız çalıyor, uzun sap. sazı da konuşturur. geniş tekneli çok güzel de bir sazı var. bir kere "ulan bir de bunun notasını öğreneyim?" dedi. yanlış bilen yahut başka yoldan bilen yeni bir şeyi öğrenmede hiç bilmeyenden geridir. öğrenemedi. hem de baya ödev mödev yaptı, müziğe yatkındır ama yapamadı. daha zor öğrenmen.

0|1
    0|0
    • Notasız iyidir diyosun yani?

• yani bir zararı yoktur. halk müziğinde zaten nota sonradan ortaya çıkan bir şey, yani konservatuar hayalin yoksa kasma kendini

Kızlar Ne Diyor 1

• Ama nota olmadan müzik olmazki tamam kulaktan calarsinda bir ölçüyü yakalayamassin profosyonel bir orkestrayla çalamazsın mesela ben müzikciyim ve notasız asla müzik olmaz. Kulağın olması güzel bişiy nota öğrenmekte okadar zor değil . İyi bir müzisyen olmak istiyorsan melodiyi duymadan notyi okuyup calabilmen lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum bende notasız solo gitar çalıyodum fakat bu işlerin bir evrenselliği var yani sen ne kadar çalarsan çal notasız değersiz oluyo yani herkezce kabul edilen notaları öğren işine çok yarar

0|1
    0|0
  • Kovalardım onu :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...