Arkadaşlar bana İstanbul'da fiziği düzgün ürettiğimiz modelleri giyip fotoğraf çekebilcek bir bayan arkadaşla tanışmam gerek?

Dalga flanda geçmiyorum ben kişiyede gönderebilirim evinde giyip çekip atsada olur

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Yolla bana giysileri birkaç parca birden yolla ama olur delinir melinir. profesyonel foto mwkinam yok ama çekip yollarim sen mallari yolla. yalniz temiz kullanilmamis olsun ne de olsa uretiyorsunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen güvenilir birismisin

0|0
    0|0
    • Ben ürün üreticisiyim güven konusunda da evinde çekip atsın resimleri bana diyorm

• yok basima birsey gelir kimseye güvenemiyorum

• Ne. Gelebilirki kötü bir resim değilki çevrem de öyle bir insan olsa ona dicemde öyle biriside yok artk müşterilerimiz askıda ürün beğenmiyo giydirin diyor bende belki burada bulurum dedim ayrıca bir yerede gelmiceksiniz ki evinizde 2 3 gömlek giyip düzgün bir resim çekiceksiniz kötü bişeymi?

Erkekler Ne Diyor 2

• ailen ya da akrabaların arasında yok mu

1|0
    0|0
  • Amina godumun ibnesi p**evenk misin l*n

0|0
    0|0
    • l*n gerizekalı bayan model diyorum

• Sen ogren adam olmayi

• Ben çok şükür ne kimsenin namusuna yan gözle baktım ne hırsızlık yaptım şerefimle onurumla yaşadım he öyle bir soru sordum diyede milletin karısına kızına bacısına göz koymak içinde değil bizimde var anamız bacımız...

Yükleniyor...