Anneanneme nasıl yardım edebilirim?

merhaba arkadaşlar benim annem hasta beyin kanaması geçirdi şu an yogun bakımda bende anneannemde kalıyorum ama oo çok kötü 70 yasında ve şekeri var her gece ağlıyo evladım diyee bende çok kötü oluyorum birşey yiyo yavrum yiyemiyo diye ağlıyo ben ona yardım edemiyorumm yanında ağlamamak için tutuyorum kendimi ama ne yapmalıyım anneanneme nasıl yardımcı olucam ne yapsam biraz olsun rahatlar? kendi derdimi unuttum sırf onu düşünüyorum bu arada anneme dua edermisiniz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun öncelikle. Allah sabır versin çok zor bir durum. Doktorların ilgilendiğini ve düzeleceğini söylemeniz lazım. Yemesini içmesini ihmal etmemesi gerektiğini bol bol dua etmekten başka yapılabilecek birşeyin olmadığını ve Allahtan asla ümit kesilmeyeceğini söyleyin. Allah tez zamanda şifa versin inşaallah. Yatsı Namazını kılarken dua edeceğim anneniz ve sizler için

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evlat acısı işte ne yapsan önüne geçemezsin mecburen iyi şeyler söyleyip teselli ediceksin sende bol bol Dua et, geçmiş olsun Allah acil şifalar versin Annene.

0|0
    0|0
  • rabbim yar ve yardımcınız olsun. acil şifalar versin.. sen duanı eksik etme yapabildiğin kadar hizmetini yap ve hörmetinde kusur etmemeye çalış

0|0
    0|0
  • yapıcagın tek sey guclu durmak. sakın ama sakın onlara uzuntunu gosterme sen nekadar guclu durursan onlarda zamanla guclenirler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...