Resim cizme yetenegim var (diye soyluyor cevremdekiler) egitim almayi dusunuyorum bu konuda ama meslek olarak pek tercih yok gibi?

Resim cizme yetenegim var diye soylerler ama egitim aldiktan sonrada is bulamazsam diye korkuyorum acikcasi...

Bilgisi olanlar var mi arkadaslar?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben çizimciyim resim hocam okul çıkışı güzel sanatlar lisesine götürmüştü beni :) sen burada oku demişti. Kısmet olmadı. Benimkiler izin vermedi. şu an yine çizimle ilgili bir dal okuyorum. Grafikçiyim. Eğer bileğine güveniyosan neden olmasın? Grafik okuyabilirsin. mimarlık falan düşünme genelde çizim değil cetvel ve matematik istiyolar. ama sen bilirsin

0|0
    0|0
    • bilmiyorum cogu kisi mimarligi dusunebilirsin demis. grafikci derken biraz anlatabilir misin?

• Genelde çizim yani. photoshop illustrater gibi programlar kullanıyoruz bilgisayar üzerinde çizimler yapıyoruz

• hmm arastiracagim tesekkurler :)

Erkekler Ne Diyor 2

• 6 yaşından beri iyi çizdiğimi söylüyorlar bende hiç eğitim almadım hala çiziyorum pek tercih edilmiyor çünkü pek iş olanağı sağlamıyor ama yinede eğitimini almalı hobi oalrak yapılmalı yani ben çok seviyorum çizmeyi

0|0
    0|0
    • Bende cok seviyorum ama iste meslek tercihi pek olmadigi ortada...

• ülkede pek sanatın önemi olmadığı için tabi bunlar

• Evet..

• Mimarlık düşünebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet meslek alanı düşük en fazla resim ögretmeni olabilirsin onun da ataması ne olur bilmem

0|0
    0|0
  • Resim mimarlık alanında da çok işe yarayan bir yetenektir

0|0
    0|0
  • Resimde is yok mimarlik dusun sen..

0|0
    0|0
    • Hic bilgim yokki mimarlik hakkinda

• hmm benim 4 sene önce sorduğum soruyu sen sormuşun... ama ben naaptım çizimi bıraktım gelecek kaygısıyla resim bölümlerini okuyamam dedim hem illa yeteneğim var diye okumam gerekmiyordu hobi olarak da devam edebilirdim dedim.

0|0
    0|0
    • Tesekkurler :) cizince cok mutlu oluyorum :))

• okuma napcan :/ başka bir bölüm oku zatten kurslara gider kendini gelişitirsin

• oyle yapcam artik ya kursa giderim (emin degilim ( ya da evde hobi olarak devam ederim :)

Yükleniyor...