İstanbul'da hangi dershaneye gitmeliyim?

İstanbul'da hangi dershaneye gitmeliyim? Hepsi ateş pahası!

Güncellemeler:
çalışıyorum zaten .. fazlası zarar, beynimi mi patlatayım?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• bursluluk sınavları oluyor onlara girmedin mi?

meslek lisesi öğrencisi olduğun için senle en çok ilgilenecek dersane femdir. Açık ve net.

bunun dışında fen bilimleri var. biraz pahalı seni aşar 5-6 binden fazla isterler. ilgilenirler mi dersen iyi bir öğrenci olursan ilgilenirler. işlerine gelmezse ilgilenmezler. ben %100 burs almıştım zamanında. başka dersaneyle anlaştığımı duyunca kaydımı yaptırmak istemediler :D

final de önerebilirm. kalabalıktır. ama eğitimi güzeldir.(kaynakları o kadar güzel olmasa da sınav soruları ygs lysye benziyor)

sınav önermiyorum

bireyde olabilir diyorum

butik ve yarı butik dersaneler var. ben yarı butik okudum son iki yıl. gereksiz pahalı. ben para vermesemde duyuyorsun çevrenden ve üzülüyorsun yani. ve hiç bir artısı yok yarı butik bir dersanenin. sadece özel ders imkanı geniş. mesela ben senede 100ün izerinde 40 dklık özelders almışım :D

gideceksen paran varsa özel butik dersanelere git 4-5 kişiyle ders yapılan. fem fbm finalinde böyle özel dersaneleri var yıllık 15 binden başlıyor.

maddi durumun kısıtlıysa ve meslek öğrencisiysen sana önerim femdir. hem ilgilenirler hemde kaynakları güzeldir.

ama dersane ile ilgili bir önemli ayrıntı:" hocalara-öğrencilere kafanın uyması". tüm bunları değerlendir.

Şunu unutma.hangi dersaneye gidersen git başarı senin elinde. Doğru kaynaklarla verimli bir şekilde çalışması gereken kişi sensin

ben dersanenin sadece ortamını kasvetli ve yarış atı sistemi olmamasına bakarım şahsen. bu sayede kafam rahat en az stresle ilk 200 yaptım. dersanenin eğitimi kaynakları değil ortamdı benim için en önemli olan şey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çok kötü olmayan bir dershaneye gitsen kafi.

gerisi senin elinde

ben ilk sene hazırlandım dershaneye gittim istediğim yer pek olmadı

ikinci sene ne özel ders aldım ne dershaneye gittim.

kendim oturdum çalıştım, türkiyede iyi denen bir üniversitenin mühendislik bölümünü kazandım.

madem zeka konusundadad bukadar kendine güveniyorsun, çok zekiyim diyorsun. ozmn ortalama bir dershane kafi gelicektir.

0|0
    0|0
  • dershaneler sınavlar yapardı eskiden belli derecelere girenlere indirim falan yaparlardı yok mu artık? bence ne kadar dershane varsa hepsinin sınavlarına gir.

0|0
    0|0
  • ilk senen mi ve senden en az ne kadar fiyat istediler

0|0
    0|0
    • çokmuş yaa ALLAH yardımcımız olsun böyle dershane ve okul konularında aramızda öğretmen var bak onlara sor yediyüz ve ıtır27 çok iyi abi ve ablalardır yediyüz rehber hocasıdır

• en ne kadar öğrene bilirmiyim ben de gidecemde

0|0
    0|0
  • Ingilizce icin british side i oneririm

Universite icin bilmemnm

0|0
    0|0
  • gel ben özel ders vereyim :)

1|0
    0|0
  • Kusura bakma sen bu mantıkla sınav kazanamazsın.

0|0
    0|0
  • Dershane den beklentin nedir? Birde ücret limitlerin neler

0|0
    0|0
    • sınavı kazandırsın :)

• çalışmışsındır ben çalışmadım ama bu zeki olmadığım anlamına gelmiyo

• Bak şimdi yanlış anlama ama eğri oturup doğru konuşalım. Amacın kazanmak değil mi? Ve meslek liseliyim deyip zaten kendini bir kaç adım geri atmışsın. O zaman burada vakit öldüreceğine git bir çözümlü kitap al, uğraş çöz, kafa yor ki aradaki farkı kapat.

• resimdeki sensen boşver dersaneyi falan ajansa git sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hangi dershaneye gittiysem hepsi bozuk ! Yanı oğretimlerine birsey demıyorum ama oraya gelen öğrenciler sankı okumaya deılde sevgılı bulmaya gelmıs gıbı dersleri kaynatmalar falan bole kısıler yuzunden egıtımden mahrum bıle kalabılıyoruz ! O yuzden dershaneye gıden tıplere ortama onem ver yoksa bısey ogrenmen ımkansız:S

0|0
    0|0
  • Bulundugun şehire göre değişir nede olsa her şehirde derslere farklı öğretmenler giriyor arkadaşlarına falan sor derim

0|0
    0|0
  • ne için kpss falan mı ? ya da boşver mankenim ol fotoğraflarını çekeyim

0|0
    0|0
  • Bugün arkadaşım araştırıyordu uüur dersanesi 3 bin istemiş sınav dershanesi 2 250 istemiş..

Pahalı falan diyince indirim yapmak isteyince hayır olmaz demişler ama öğlen arayıp 2 ye indirdik dediler arkadaşıma. Git sende bir konuş derim dershaneyle.

0|0
    0|0
  • valla 2- 3 kişilik derse veren eğitim merkezlerine git..ben çok memnun kaldım çok çalışmadığım halde kazandım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...