Eski şarkılar daha anlamı, neden böyle?

Bütün eski şarkılar daha çok anlamı gibi geliyor bana, bu yeni çıkan şarkılar boku çıkmış sanki... İnglish şarkılar bile çok güzeldi eskiden daha anlamı şimdiyse herkes fack mach küfür kelimeler sürekli çıkıyor arada.

link böyle sarkilar kaldimi arkadas söyliyorum size..

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden sanatçı vardı şimdi zibidi dolu önüne gelen albüm yapıyo eski şarkıcıların çoğu kayboldu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet haklısın eski şarkılar daha güzel

0|0
    0|0
  • :D Bende Zeki Müren Falan Sandım

Türk Sanaat Müziği Dinle Eski Şarkılar Her Daim Güzeldir Yanlış Yerdesin :)

1|0
    0|0
    • yabanci sarkilar dinlemek her daim faydali, dil ögreniyoruz bundan daha guzeli varmi:)

• Ne Alaka Ya Napcam Pasaportu Ben Vatanımı Seviyorum

"Ya Anlamadığım Şu , Siz Kızlar Bir Erkek Sizle Çıkmak İstediği Zamanda Almancı Diye Tabir Ettiğimiz Yurtdışında Yaşayan Gurbetci Kızlarına" Sırf Pasaport İçinmi Demeniz Öldürüyor Beni Almancı Bi Kızvardi Dindardi " Son Seni Seviyorum Dedim Aynı Dediğini Dedi" Almanyada Yaşarmısın Bende Öküzüm Sevdiğim İnsanla Yaşarım Ama Sen Türkiyeye Gelsen Daha iyi olur dedim Ve Eşşekliğim Devam Etti Sonra Bana Dediki , Sırf Almanyaya Gelmek istediğin için "

• yaptıgımı sandı yol verdi bende ona verdim unutamadım kızı sonra kendi geldi trye buluşalım dedi bende yok dedim geri gitti"

Demek İstediğim Paraİle Sevgiyi Karıştıran İnsanlardan Olamaz Seven Kişi Türkiye Gibisi Varmı Oh Mis

• popüler kültür sağolsun.toplum sürekli tüketime alıştığından şarkılar çabuk üretilip tez anlamını yitiriyor.duygu yok anlam yok..hal böyle olunca da çabuk bitiriliyor..

0|0
    0|0
  • erkiden saflık varmış...yediğin içdiğin arkadaşlık muhabbet hepsi safmış...şimdikilerde görüntü var alayı zottirik..

0|0
    0|0
  • link

Anlamlı mı ?

0|0
    0|1
  • Bu şarkıdan ne anladın ?

1|0
    0|0
  • duygularla ilgili bi mevzu, o zaman daha yoğun yaşanıyormuş

0|0
    0|0