Neden insanlar tüm güzel eserlerini kendilerini kötü hissettiklerinde yaparlar?

Sizce neden insanlar tüm güzel eserlerini kendilerini kötü hissettiklerinde yaparla? Ben en güzel şiirlerinmi kötü olduğum anlarda yazardım şahsen. Sizde de öyle mi? Sanatçılarda da öyleymiş. Yoksa yanlışmı biliyorum?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• benim arkadaşım var çok güzel kara kalem çizim yapıyor. genelde modifiyeye ilgisi olduğu için arraba resimleri çiziyor ve onun söylediğine göre canı sıkkın olduğu sinirli falan olduğu zamanlarda daha güzel çiziyormuş :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Öyle bir genelleme yanlıştır.

0|0
    0|0
  • Çünkü ilham o zaman gelir.

0|0
    0|0
  • Ne Dediğini Anlamadım

Yiğit Özgür Karikatürü "Düşünemedi"

0|0
    0|0
  • Doğru bir tespit.

Düşüncene katıldım..

0|0
    0|0
  • Sanatçılar acı çekince

dışa vurum olarak bunu eserlerine yansıtıyor..

0|0
    0|0
  • benimde kafam iyiyken yaptığım yorumlar en iyi cevap seçilmiş :D ozaman da en deertli halim :D

0|0
    0|0
  • Bastırdığın duyguların dışa vurumu.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İçlerini dökmek ve o hislerini yansıtmak için

0|0
    0|0
  • şiir öyle ne kadar acı duyarsan o kadar güzel yazıyorsun kelimeler kendiliğinden dökülüyor nasıl bi uyum ortaya çıkmış kendin bile şaşırıyorsun sanırım bu bi şekil acıyı kötü hisleri atma biçimi kendini en güzel o resimle o şiirle ifade edebiliyorsun özgürsün çizdiğn her çizgide ve yazdığın her satırda bu yüzden

0|0
    0|0
  • evt resimde öyle ben en güzel resimlerimi hep sinirliyken canım sıkkınken yada moralim bozukken yaptım hep

0|0
    0|0
  • en guzel yazilarim neseliyken cikar :)

0|0
    0|0
  • Yanlıs biliyorsun.Kafan rahat degilse uretken olamazsın, iyi hissetmezsen kafan rahat olmaz

0|0
    0|0
    • bende tam tersi tüm nerdeyse tüm şiirlerimi ruh halim kötüyken yazdım

Yükleniyor...