Asosyallikten kurtulmak mümkün müdür?

Ben asosyal bir insanım, utangacım, sıkılganım ve daha kötüsü çok karamsarım. Bu yüzden hiç bir ortama giremiyorum haftalarca evden çıkmadığım oluyor bunun bir çözümü var mı?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• yarın ölcekmiş gibi yaşamak veyahutta yaşlanınca pişman olacağını düşün gençliğini yaşayamadığını o zaman kurtulursun ... :)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mümkündür, evden çıkmıyorsan arkdaşlarını eve çağırarak başlayabilirsin işe.

0|0
    0|0
  • Haftalarca evden çıkmıyorsan çalışmıyorsun demektir.

İlk bir iş edin sonra kendiliğinden sosyalleşirsin.

0|1
    0|0
  • Olmaz mı git bi alışveriş merkezine ben çok yakışıklıyım diye bağır sonra kaç emin ol kendine özgüvenin gelir :D:D

1|0
    0|0
  • bende aynen senin gibiyim kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• öğrencimisin calışyormusun ? eğer calışıyorsan git kurslara beldıyelerın çok güzel kültür amaçlı ve sosyal ortam sağlayan kursları var. resım fotograf , dans v.b. yok öğrenci isen yine belediyelerin kurslarına gidebilirsin yada ünivresitelerin kurslarına sana soslyal ortam saglar. sana tavsiyem halk oyunalrı bir süre gidip gel seversin hatta uzun süre devam edince gösteriye filanda cıkarsın.kednıne olan guvenın artar.

0|0
    0|0
  • niye olmasın ki abi onlar da insan sende

0|0
    0|0
  • Arkadas edin onlara takil heryerde her ortamda konusmaya calis atik ol en onemlisi kendini sev kendine guven

0|1
    0|0
  • ben de asosyalim ne yapalım işte, yoktur kurtulmanın bir yolu

0|0
    0|0
    • olmazki böyle ya. :(

• olurum heralde sosyalden kastım bazı şeyleri elde etmek idtiyorum artık kaybettiysemde asosyallik yüzünden

• doğru,evet,bi çare bulursan bana da söyle

• var... bi işe gir ve çalış... açılırsın... ama çalıştığın iş yeri kafe gibi bi ortam olsun...

0|0
    0|0
  • asosyallerden biri de benim.kendime güveniım yok.yaşım 27 ama hiç kız arkadaşım olmadı.kızlarla konuştugum zaman bile utanıyorum.kendimden büyük birisiyle konuşacak konu buamıyorum.utana sıkıla konuşuyorum.ne yapacam bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...