Resim bölümünde nü model olmalı mıyım?

Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim.

Nü model olarak çalışan kişiler işi bırakmışlar. Resim öğretmenliği bölümünde haftada 2 kez 90 dakikalık seanslar halinde nü modellik yapacak kişi arıyorlar. Fotoğraf çekmek yasak. Rakamları da tatlı.

Ancak kararsızım. Tekrar okul içinde o kişilerle karşılaştığımda nasıl şeylerle karşılaşacağım? Ek olarak kendi çevremden saklamayı planlıyorum. Ne kadar başarılı olabilirim?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Onlar ne dusunurden cok siz yapabilirmisiniz buna karar vermelisiniz. Nihayetinden oradaki ogrenciler icin bir vazodan farkiniz olmayacak.

0|1
    0|0
    • özelden bir soru sorabilir myim sanırım bu konuda tecrübelisiniz

• Nü model olan arkadasim var oradan biliyorum. Kendi tecrubem yok.

• özel mesaj attm

Kızlar Ne Diyor 2

• Yani ordakiler genelde alışkın bir sorun yaşamazsın ama iyice düşün derim hareketsiz biçimde o kadar süre aynı pozisyonda durmak hele bide ciplakken feci bir durum. Aşırı yorulursun yani.

0|0
    0|0
    • peki utanacağımı düşünüyorum. onca kişi var nihayetinde kızlı erkekli.

bunu nasıl aşabilirim?

• utandığımı anlarlarsa nolur ki?

• Yani kacinci siniftakilere gittigine bagli birazda. Ama utandigini belli edersen mutlaka ustune gelmeye calisicak bakislariyla belki siritmasiyla bir iki sivri tip mutlaka cikar

• Okulda bence zamanla cogu kişi tarafındn ögrenilir o oma gösterir o ona söyler

0|0
    0|0
    • peki utanacağımı düşünüyorum. onca kişi var nihayetinde kızlı erkekli.

bunu nasıl aşabilirim?

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben zaten modellik yapıyorum istersen tüm sorularını özelden yanıtlayabilirim.

0|1
    0|0
  • evet wvet olmalisin iyi malzeme cikar aslinda o dindirik boljmden he

0|0
    1|0
Yükleniyor...