Son okudugunuz kitabın adı yazarını ve 10 üzerinden değerlendirmesini yazabilir misiniz?

Son okudugunuz kitabın adı yazarını ve 10 üzerinden değerlendirmesini yazabilir misiniz?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Lisa gardner - sessiz çığlık polisiye seviyorsan tam senlik dostum 10 üzerinden 11 1.5 günde okudum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yusuf Atılgan- Anayurt Oteli. 10 üzerinden 9

0|0
    0|0
    • ilk defa duydum. listeye ekleyeyim bakalım

• tabi o da sizin görüşünüz saygı duyarım.. ama yanlısda anlamayın dediklerimi; Sadece benim acımdan ehemmiyeti olmaz. Yoksa sanata da sanatcıyada saygı duyarım. Ama her sanat/sanatcı ancak benim ilgimi cektiği kadarıyla bende kıymet kazanır. Bu saygısızlık değildir. Söyle bir örnek verebilirim. Futbolda bir sanattır ama sen begenmek takip etmek zorunda değilsin. Ama saygı duyarsın. Kimisi için müzik kimisi için resim, .. opera da böyledir...

• peki zevk midir sanatı değerlendiren? zevk almaktan de vurdunuz. hakan günday sürekli tecavüzü konu edinir ve bence sanatçıdır. dostoyevski'nin suç ve ceza'sını okurken zorlanır insan. uykusu gelir. can çekişir. ama sanattır çünkü aynı suçla yargılanırsınız raskolnikov ile beraber.

• Elif Usmanın aşk başka yerde kitabını okudum 10 üzerinden 7 eder

0|0
    0|0
  • ahmet Batman -bana ikimizi anlat10/7

0|0
    0|0
  • Senden once ben holly bourne 10 uzerinden 10

0|0
    0|0
  • Örümcek Kadının Öpücüğü-Manuel Puig 10 üzerinden 100 veriyorum! :)

0|0
    0|0
  • Dan brown cehennem 10/10

0|0
    0|0
  • Elif gibi sevmek - 10 üzerinden 4

0|0
    0|0
    • halbuki herkes beğenmişti ya ne oldu da 4 verdin ki :) İmzalatmıstım ben kitabını

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...