Dans kursu tavsiyesi?

bu aralar zamanım çok var ve 1 gün arayla spora gidiyorum. birde dans kursuna gideyim diye bir karar aldım kendimce. aklımda tango var Ankara da yaşıyorum bana kurs olarak ne önerirsiniz ve dans harici yapılabilecek keyifli sosyal olabileceğim aktivitelere de açığım önerilerinizi alabirmiyim.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bence başka bir spor daha yap

0|0
    0|0
    • yıllarca kung fu yaptım sonra vucut geliştirmeye gittim ve halen vucut geliştirmeye gidiyorum. nisana kadar düzenli gidecem ve yeter bu kadar spor. artık zevkli sosyalleşebileceğim keyif alacağım birşey olmalı

Kızlar Ne Diyor 1

• Fotografcilik kursuna gidebilirsin ben henuz firsat bulamadm ama mutlaka gidecegm yuksel caddesinde ve kizilayin bir cok noktasnda var

0|0
    0|0
    • kursa gitmedim ama daha fotoğraf gezilerine etkinliklerine çok gittim ve şu an profesyonel olmasada profesyonele yakın bir fotoğrafçıyım diyebilirim. tabi hobi olarak yapıyorum orası ayrı

• peki başka önerin var mı?

• Düsùndüm düsündm aklima bir fotograftan baska hobi gelmedi asosyal bir insanim zaten :(

Erkekler Ne Diyor 1

• Capoeira kursu varsa ona git. Gitar kursu da eşantiyonu olsun

0|0
    0|0
    • gitar al kursa git sıkıntı resmen diğeri ise ilgi alanım değil

• Tiyatro kursu o derde deva olur öyleyse. Yeteğin yoksa bile git yeni birşeyler öğrenirsin

• sende yapmayacağım şeyleri öneriyorsun. tiyatro ilgi alanım değil ama hobi olarak çok tv oyunculuğu yaptım halende yapıyorum

Yükleniyor...