Anime seven var mı?

türk dizileri (bazıları) dizi olmaktan çıkmış durumda... Sinemaları son zamanlarda bozmaya başladı kalite neredeyse yerlerde küfür tavan yapmış... Artık soluğu animelerde buldum diyebilirim, var mı küfürden sevişmelerden sıkılıp kendini animeye veren?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eski ev arkadaşım delisiydi dolayısıyla hepsini bilir oldum :D

0|0
    0|0
    • bakmazdım normaldede banada izletti bir deli sardı baya 😁

• Aynen güzel seriler var bazı bazı

• fairy tail izliyorum haftalık futurama var bitti galiba o bleach izlicem 26 yaşındayım bilmeyen bebe diyo 😁

Kızlar Ne Diyor 4

• Anime seven yokturda amine seven var turkiye güzeli kendisi hayranim :D

0|0
    0|0
  • One piece sonsuz bitmiyor.

0|0
    0|0
    • eli uzayan vardı dimi onda kağıt kalem alayım bari liste yapayım

• Cok severim wampire king mesela

0|0
    0|0
    • onuda izleriz 😁

• İyi seyirler anime dunyasi baska birsey cogu film ve diziden cok iyiler

• bide anlamayanlara anlatabilsem güzelim pokemonu 3. sezonda bırakmak zorunda kaldım

• ızlemm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çocukluğumdan beri izlerim. Death Note, Gungrave, Shingeki no Kyojin, Darker than Black, Rainbow, Code Geass izlediğim en iyi serilerden bazıları.

0|0
    0|0
  • Boku wa, anime no koto ga, suki desu. Çok pis latin alfebesiyle japonca konuşurum o derece.

0|0
    0|0
    • anima hiro nun mangası değil mi?

• myanimelist diye bir site var oradan puanlara bak ona göre izle. Ama bir kaptırırsan fena sarıyor, uyarmadılar deme.

• sarsın :) bolboş tv izliceme atarım günde 3-5 bölüm iyi gider

• Evet cok severim
    1) ates boceklerinin mezari

2) another

3) titanlarin savasi

4) candy

Daha cok ama ates boceklerini mezarini yeri bende ayridir her izlemem de aglarim tavsiyem daha izlemediysen animeyi seviyorum falan deme

0|0
    0|0
    • anime izlyorum değilde diziler bıktırdı sapıklık pislik akıyo suyunun suyunu çıkardılar 1-2 izledim sardı animeler

• kolay ağlamam ama ağlarsam söz eic seçcem

• Hi izlede gorek bakalim bak insan gibi sakin kafayla izle aglayacam mi nerde aglarim diye degil dogasi geregi izle sonra da bana yaz sen ne dusunuyorsun merakla bekliyorum

• pokemon bakugan

0|0
    0|0
  • İzlerim tavsiye ederim Ao no Exorcist Kiseijuu : Sei no Kakuritsu Black Bullet Persona Trinity Soul

0|0
    0|0
    • bunlarıda not edeyim bakalım

• Spor ile ilgili izlerim diyosan Kuroko no Basket var 3. sezon başladı baştan sona bir izle derim vaktin olduğunda

• Bleach tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...