Şan dersi alanınız var mı?

Şan dersi alanınız var mı? Biliyoruz ki ses eğitilince bir başka oluyor :) Ne zamandır girmiyorum soru sormuyorum merağımdan bunu sorayım dedim, görüşlerinizi alalım? :)

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• 6 yıldır sürekli olarak şan derslerı alıyorum okulda ve dısarıdan özel olarak.
    sesim her gecen gun daha egitimli ve güzel oluyor. :)

1|0
    0|0
    • Su gibi berrak oluveriyor değil mi o ses :)

• Çok teşekkür ederim tatlım :)

• rica ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 7

• kim bulmuşta biz kaybedelim biz anca halk eğitimde diksiyon kursuna gideriz.

2|0
    2|0
    • O da olur ki? Şan dememden kasıt sesi geliştirmek.. diyaframı sağlıklı kullanmak..

• almıyorum aslında çok isterim ders almayı da benim sesim eğitilir mi ya benim bu kart ve kalın sesim? :/ ben ümitsizim de yani :/

0|0
    0|0
    • Kart ve kalın deme yahu:) bende bilmediğim zamanlar öyle sanırdım, nasıl eğitilecek ses işte derdim, öyle güzel oluyor ki bir süre çalıştığında bunu hocanda farkediyor sende :) Kalın sesliler de çok güzel şarkı söyleyebiliyor, her ses güzel kendine haksızlık etme :)

• deneyeceğim teşekkürler :)

• Rica ederiim :)

• Ben aldim ayrica akordeon caliyorum

0|0
    0|0
  • Almiyorum ama sesim guzel B|

0|0
    0|0
  • aldiiimmm

0|0
    0|0
  • almayı çok istiyorum şöyle gitarın yanında eşlik edeyim falan ama ailem zaman kaybı olduğunu düşünüyor :/

0|0
    0|0
    • Ailene bunun zaman kaybı olmadığını belli edersen samimiyetine inandıkları an isterler :)

• inşallah çabalıyorum yani:)

• Almayi cok istiyorum ama yetenek sifir :(

1|0
    0|0
    • Belli olmaz o yahu :)

• Deme öyle yahu :)

• Opera istiyorum bagira cagira soylemek istiyorum da etragimdakilere aciyorum :D

Yükleniyor...