Kitap önerisi yapabilirmisiniz?

Öncelikle şöyle söyleyım yeni başlayacağım için nereden hangi türden başlayacağımı bilmiyorum bana önerirseniz sevinirim sizce hangi türden başlamalıyım ve yeni başlayan için günde kaç sayfa okumam gerekli sizce?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• yeni başlayacaksın öncelikle sefiller ve su ve cezadan başlamalısın
    ondan sonra üzerine birşeyler kurabilirsin

0|0
    0|0
    • teşekkürler peki ortalama kaç sayfa okumam gerek? gündew yeni başlayan için

• walla ben sefilleri 3 günde bitirmştim baya uzun bir süreydi benim için yeni başlmştm bende 1 haftada bitireblrsn zamnla günler düşer zaten seni sürükleer götürür

Kızlar Ne Diyor 4

• Elif Şafak - Aşk bunu okumalısın bence :) günde 20 -30 sayfa oku gün geçtikçe kitap okumayı sevdikçe sayfalar kendiliğinden artar :)

0|0
    0|0
  • Ayşe Kulin "gizli anların yolcusu"
    serisi olan "boranin kitabi"son serisi olan "dönüş"okumalisin...

0|0
    0|0
  • Hush hush serisini tavsiye ederim gerçekten çok güzel. Kaç sayfa okuyacagina sen karar verirsin. 5 sayfa okuyup kapattığın da olur saatlerce okuduğun zamanlarda.

0|0
    0|0
  • aşk romanı ise sabah uykum ya da soğuk kahve
    heyecan ve macera ise kahverengi elbiseli adam, fare kapanı

0|0
    0|0
    • teşekkürler şu an 2.3 kitap aldım pekii ortalama kaç sayfa okursam yenı başlayan için normal olur?

Erkekler Ne Diyor 1

• + Yasak aşk okursan Aşk-ı Memnu gibi
    - Anna Karenina
    - Madame Bovary var Bovary'i kesin oku derim
    + Ağlamak isterim biraz uzuleyim dersen
    - Genç Werher'in acıları
    - Kürk Mantolu Madonna
    - Kuyucaklı Yusuf
    + Dedektif okurum dersen
    - Sherlock Holmes 5li set var öneririm harika kitap
    Ayriyeten Kamelyalı Kadın'ı okuyanilirsin aşk veya Sabahattin Ali'nin bütün setini okuyabilirsin harika bir yazardir benim en sevdiğimdir bunları okuyabilirsin bro gunde 10-15 sayfa oku cok gelirse daha az oku merak ettikce okuyasım gelecektir Kürk Mantolu Madonna ile başla hemen alışırsın kitaplara

0|0
    0|0
Yükleniyor...