Klisedir belki ama İstanbul'da gezilecek yerler?

İstanbul icerisinde doga gezisi yapabilecegimiz yerler? En begendiginiz semtler? Yahut yapmayi sevdiginiz aktiviteler. En gozdeleriniz?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Üsküdar Beykoz.
    Anadolu hisarı. Sultan Ahmet. Ayasofya.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Doğa gezisi mi tarih mi? ona bir karar vermelisin
    doga için emirgan , sarıyer-bahceköydeki orman, Yıldız parkı, macka parkı, florya ormanı, belgrad ormanı, Kilyos, arnavutköy, Ağva, gezilebilir.

0|0
    0|0
  • Tarihi yerleri arıyorsan sultan ahmet ayasofya yeni cami topkapı bunlar avrupa yakasında anadolu yakasında beylerbeyi sarayı var , gezilecek yer arıyorsan eğlence açısından avrupa yakası taksim - beşiktaş sirkeci vs vs aklima gelmiyo manzara arıyosan kız kulesine git anadolu kavaği rumeli hisarı otağtepeyi özellikle öneririm , yiyecek arıyorsan sariyerde börek , çengelköy hıyarı kanlıca yogurdu meshurdur , kokoreç sevıyorsn gel beylerbeyıne ben ısmarlarım :D

1|0
    0|0
  • her yeri buram buram tarih kokuyor. benim favorim beyoğlu :) ama doğa gezisi diyorsan sarıyer taraflaro kemerburgaz kısımları olabilir :))

1|0
    0|0
    • Beyoglu ;)

• kendi yaşadığım semt diye beyoğlu favorim dedim ben ya yoksa heryeri çok güzel trafiği hariç :))

• Eğer doğa gezisi içinse şile, beykoz ve sarıyeri tercih ederim. Terkos gölü de var. Özellikle şilede doğa için çok güzel

1|0
    0|0
  • Pendikten bir giriyorsun büyükçekmeceye kadar heryer gezilebilir

1|0
    0|0
  • adalar

0|0
    0|0
  • Çok yer var anadolu yakasını seviyorum genelde salacak Çengelköy vs

0|0
    0|0
  • Soğuk Çeşme Sokağı