Kapat

Ya bana güzel bir kore dizisi önerseniz nasıl olur? ?

Ya bana güzel bir kore dizisi önerseniz nasıl olur (: canım izlemek istedi ☺☺

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• kill me heal me cok duygusal komik ve romantik tavsiye ederim. konusu : Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu hastası üçüncü kuşak bir milyarder Cha Do Hyun ile psikiyatri uzmanlığı
    asistanlığının birinci yılında olan ve onu gizlice tedavi eden Oh Ri Jin arasında geçen bir romantik komedi.
    Çocukluğunda yaşadığı travmatik bir olaydan sonra , Cha Do Hyun hafıza kayıpları yaşar ve sonra kişiliği yedi farklı kimliğe bölünür.

pinocchio : Yerel bir gazetede muhabirlik yapmaya başlayan, gerçeğin peşinden koşan 20'li yaşlardaki bir grup gencin aşklarını, başarısızlıklarının yanı sıra gelişmelerini anlatmaktadır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 5

• Crom the stars
    Mastersun
    Cunning single
    Bof
    Playfulkiss
    Rootop prince
    You are beatiful
    Hearsitring
    Yildizlari topla
    Secret garden
    Daha cok var tam benlik soru bikmadan izlerim cok iyi ler bu konuda running man diye showlari var mutlaka izle bolumlerini

0|0
    0|0
    • He ya bende duydum o programı (: sağol öneriler için canım. Ya bu diziler nasıl bu kadar muhteşemmmm. Kore de yaşicam l*n :D

• Benimdeeee. Orda yaşamak ister oldum ya öyle böyle değil (:

• Once upon a time it saengchori siddetle tavsiyem cok guldum sonuda ilgincti protect the boss da ikinci olur kesin oda komikti bilmiyorum takildim kaldim onlara resmen hersy playful kissle basladi

• Yaramaz öpücük :))

0|0
    0|0
    • Playful kiss mi (: onu da izledim:D

• Baska ne var sen tavsiye etsene :))

• Queen in hyun's man
      Gu family book
      Dream high
      Modern Farmer
      Blade man
      Trot lovers
      Man from the stars
      49 days
      city hunter
      personel taste
      Flower boy next door
      My girlfriend is a Gumiho
      Monstar
      pinocchio
      I hear your voice
      Faith
      fated to love you
      my lovely girl
      the night watchman
      the master s sun
      my secret hotel

Özellikle gu family book kesin bak. Bende dün bitirdim onu harika ya. Bunlsr benim izlediklerimin yarısının yarısı olmaktaa kesin not al ve izle :D ☺😊😀😁😁

• Cheongdamdong Alice

0|0
    0|0
  • Bad man finali uzucu :/

0|0
    0|0
  • Gentlemans dignity kesinlikle çok begenicksn benden demesi :)

0|0
    0|0
    • 2 kere izledim onu evet ya cidden baya iyi o :D

• Tamam ama derslerden vakit olmuyor :( birde my girlfriend is a gumiho ve masters sun fantastik seversen izle muhtesemler ben bayldm :D

• Onlara bende Baktım (: sorma ya benimde işten vakit olmuyor geceliyorum işte de uyukluyorum :D

Yükleniyor...