Artık Beyaz Show izlememe kararı aldım! Beyazıt Öztürk'ün programdaki sessizliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cuma günü, Özgecan'ın aramızdan ayrıldığı gündü. Acı bir şekilde ölen hemşehrim için Beyazıt Öztürk'ün canlı yayında bir şeyler söylemesini beklerdim. Beyaz sanki korkuyor gibi geldi bana, toplumda tepki gören hiç bir olaya programında yer vermiyor. Bugüne kadar yayınında elle tutulur tepki gösterdiği neler var? Okan Bayülgen programı başlar iken tepkisini dile getirdi bu canilik için, ama Beyaz hiç böyle şeyler yapmıyor. Bana biraz çekiniyor ve korkuyor gibi geldi. İzlememe kararı aldım. Gözümde hiç bir değeri kalmadı. Siz ne düşünüyorsunuz? Umarım anlatabildim!

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Yeni mi anladın onun korkak olduğunu

0|0
    0|0
    • Birkaç kere daha böyle sessizliğine denk geldim. Önyargılı yaklaşıyorum diye kendime kızıyordum ama bu son olayda yayınında dile getirmemesi korkaklığı düşüncemi doğruladı.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• adamın programı bu sene neden geç başladıysa bu tip konulara dokunmamasının konuşmmamasının sebebide o bizlere bazı şeyler gösterilmiyor ancak ordaki bir çok insan biliyor ki ayrıca şöyle düşünrsek 2 sene önceye kadar program dizi vb yapan bir çok oyuncu ortadan kayoldu yani tv ekranlarında göremiyoruz cevabı sanırım burada saklı

0|0
    0|0
  • O bir komedi programı insanları üzmenin ne anlamı var herkes oraya eğlenmeye geliyor iyiki yapmamış ben olsam bende yapmam nasılsa 2 3 gün sonra unutulucak bu mevzu

0|0
    1|0
    • Okan'da çok ciddi bir program içerisinde değil. Okan tepkisini gösterdi, her zaman ki gibi yayınına devam etti. Tepkisini dile getirmeliydi.

• Adam dile getirmek zorunda değil dimi kardeşim keyfine göre iyiki getirmemiş

• Izleme bencede bu ne korkaklik duyarsizliktirrr

0|0
    0|0
  • Komedi programı belki neşelenmek için izleyenler var onu tutupda iyice morallerini bozmaya gerek yoktur?

0|0
    0|0
Yükleniyor...