Yüregim Seni Cok Sevdi Canan Tan?

Arkadaslar, yarin Roman sunumum var ve benim romanimin ismi yukarda yazilmis oldugu gibi "yuregim seni cok sevdi" , bu kitabi okuyan var mi? Roman, İstanbul , Bursa ve Amerikada geciyor buralari biraz anlatmak istiyorum sunumumda, nasil yapabilirim, aklimizda kalanlar neler :)♡

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• "Yüreğim seni çok sevdi
    o yürek talan
    o yürek yangın yeri
    o yürek seni istiyor
    bir tek seni..."

Harika bir sunum olacağına eminim orada olup dinlemek izlemek isterdim..

1|0
    0|0
    • Ben yarin gitmemeyi dusunuyorum ama bakalim hayirlisi :)
      Tesekkur ederim

• Ne tarz bir sunum yapmak istiyorsun.. Romandan kestiler alarak yapabilirsin mesela..

• Romanda cok guzel siirler bulunmakta onlari da katmak istiyorum icine ayrica aslinin murata bir mektubu var onu da okuyacagim fakat roman uc ayri yerde konu almaktadir burca, İstanbul ve amerikada o kisimlarida kisaca anlatmak istiyordum ama yapamiyorum turkcem de okadar iyi olmadigindan

Erkekler Ne Diyor 3

• Seven kalptir hem insanda yürek diye bir uzuv yok ki isim olmamış

1|0
    0|0
    • Bunu ozaman lutfen canan tan adli yazara iletin benim elimden birsey gelmez :) ayrica yurek derken belki kalp ya da can demek istemistir :) zevkler ve renkler tartisilmaz ♧

• Sen üzerine alınma bacım

• Alinmadim sadece dusundugumu soyledim

• askerde okumustum harika bir eser ya.. cok basarılı

1|0
    0|0
    • guzel ama daha cok sinir bozucuydu , asli karakterinden dolayi :)

• sen nerdesinki satılmıyor

• Almanya da

• Allah kolaylık verisn başarılar.. :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• güzel kitaptı.. muratın aşkına hayran kalmıştım...

kitapta bahsettiği yerleri anlatan bir slayt hazırla bence. bahsi geçen yerlerin en güzel resimlerini ekle ki, kitabı okuyanlar olayların içinde bulsun kendini birden, yeniden yaşasınlar kitabı.. okumayanlar da heveslenir belki :)

1|0
    0|0
    • Iste benimde aklimdaki buydu, gecen guzel yerleri internette bulup gosterip ayrica o kitapda anlatildigi gibi okuyan, tesekkur ederim :)

• rica ederim:) ben en çok trilye'yi ve çamlı kahve'yi merak etmiştim okurken :) slaytı resimlere uygun müzikler ve şiirlerle süsleyebilirsin. mesela slaytın finalini, kitabın finalindeki 'bir adın kalmalı geriye...' dörtlüğüyle yaparsan çok daha hoş olur diye düşünüyorum. onun müziği de vardı sanırım.
      gözümde canlandırdığımda ortaya çok hoş bişi çıkıyo, umarım başarıyla üstesinden gelirsin ;)

• Yüreğim seni çok sevdi
    O yürek talan o yürek yangın yeri
    O yürek seni istiyor
    Birtek senii
    Oku hemen Bursa çok iyi anlatılmış :)

1|0
    0|0
    • Okudum zaten fakat yarin bu uc sehiri daha cok bir tur gibi anlatmak istiyorum buyuzden fikir alacaktim :)

• O kadar yaratıcı fikir yok bende :D

• Ee bende de yok sorun bu :))

Yükleniyor...