Herkesin sevdiği bir Ahmet Kaya şarkısı vardır. Siz hangi Ahmet Kaya parçasısınız?

Şu diyalogları bilmeyen var mıdır bilmiyorum; (ahmet kaya-nereden bileceksiniz eşliginde suskunlar dizisinde geçen sahne)
-Vurdular mı oğlum sana? Mahkumlar?
-...
-Gardiyanlardan? Peki Said?
-...
-Aç bıraktılar dimi seni? Ailenide göstermediler dimi? Peki oğlum içerde sana... dokundular mı? Tehtid ettiler dimi bide? Diyemedin sende kimseye. Korktun sende... ama daha çok utandın dimi? bir günah işlemiş gibi... Peki said... saide dedin mi? Dedin dimi? Hiç bişey yapmadı dimi or... Sen dedin, said abi nolur dedin dimi? Yapmayın dedin dimi oğlum? Yalvardın dimi? Ama said it gibi baktı dimi? Ama said büyük mahkumlara dokunmaz dimi? Ha?
Hiç bişey yapmadı dimi? Yalvarırım said abi dedin ama o hiç bişey yapmadı öyle durdu dimi oğlum? Konuşsana oğlum! Said abi nolur dedin! Yapmayın dedin! Nolur said abi dedin! Ama said yardım etmedi dimi? Konuşsana ulan ha!
-Abi nolur vurmaa..
-Öldürücem! Öldürücem ben bu herifi! Öldürücem! Öldürücem bu iti!
-Saide bişey mi yapıcaksınız?
-Bişey demiyonki bişey yapalım be oğlum..
-Bişey yapıcaksanız derim ama... Alt katta bodrum var. Uslu durmayanları oraya alıyo said... Dövüyo işte orda. Kamera varmış... Hepsini kasetlere alıyo.
-Niye?
-Öbür çocuklara izletiyo... Sizede böyle yaparım diyo...
-Nerde bu kasetler?
-Abi bu kadarını biliyorum ben...
-İçeri giremiyozki.
-Şiii tamam...
-Bekle said. sirenlerin sesini bekle...

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ahmet kaya yakamoz ve söyle.

1|0
    0|0
  • Ahmet Kaya- Yakarım geceleri..

1|0
    0|0
  • Kum gibi , şafak türküsü, şiire gazele , nerden bileceksiniz , agladikca, bize gidelim... say say bitmez ve hiçbirini ayirt etmem ;)

1|0
    0|0
  • Olmasaydı sonumuz boyle

1|0
    0|0
  • Sevmem dinlemem

0|0
    0|0
  • Gecmiyor Gunler
    Turuncu Gemi
    Beni Bul Anne

0|0
    0|0
  • Yalan da Olsa ve Mavinin Türküsü..

0|0
    0|0
  • Baştan sona tüm bölümlerini 3 kere izlemiştim o dizinin ;) kum gibi ;)

0|0
    0|0
    • Son sezonda batırdılar ya diziyi. Bu diziyi harcadılarya hiç bişey diyemiyorum. Arka sokaklar hala devam ediyo Suskunları nasıl bitirdilerse

• Senaristler yaktılar diziyi. Son sezonda başka senaristler yazmıştı. Böyle yapımı çöpe attılar işte

• Olmuşlar ölmüşe çağre yok harcadılar işte ;)

• Bir acayip adam.

0|0
    0|0
  • hepsini severim ayırt etmem

0|0
    0|0
  • Nerden bileceksiniz.

0|0
    0|0
  • yok zorundamıyık gardaş?

0|0
    0|0
  • kendisini sevmem ki şarkılarını seviyim.. .)

0|0
    0|0
    • Bende saç telini sevmiyorum heralde. Sözleri, bestesiyle şarkılarından bahsediyorum. Banane zeki mürenin özel hayatından. Bak yeşil yeşil parçasının güzelliği varken.

• Eserler sanatçıdan çıktığı anda bağımsızdır. Kimi güneşi görür, kimi aşkı, kimi zorlukları. Sanatçının neyi düşünerek yazdığı önemli değil. Şiirler, şarkılar, kitaplar.. hepsi insanların

• hıhı diyip geçiyorum

• Ayrım yok tüm şarkıları ayrı güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...