İstediğin ülkede yaşama şansın olsaydı?

İstediğin ülkede yaşama şansın olsaydı hangi ülkeyi seçerdin?

Ben başlıyım Fransa'da.

0|0
48|59

En İyi Kız Görüşü

• Tek bir yer degil de, mesela once bir kac ay suriyede yasayip seriatin getirilerini, hindistanda yasayip dinlerin sentezini, orta afrika ulkelerinde yasayip yoksullugu, acligi, kuzey korede yasayip - ki bu mumkun degil- komunal sistemin baskici tutumunu, japonyada yasayip refah seviyesinin ust duzey olmasinin getirilerini anlayabilmeyi isterdim. Bu bir kismi tabi. Ogrenecek cok sey var. Ama turkiyede yasamak bir nimet bana sorarsan.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 47

• özgürlükler ülkesi amerikada yaşamak isterdim. kadınla erkeği eşit görüyolar en azından. toplumsal baskıda yok. o ülkede doğmadım için lanet olsun

0|0
    0|0
  • Fransa ilginç bir tercih olmuş. Ben Finlandiya başta olmak üzere İskandinav ülkelerini tercih ederdim

0|0
    0|0
  • Japonya ya da Meksika... Tezatların kadınıyım ben :)

0|0
    0|0
  • Norveç

0|0
    0|0
  • Küba Havana :)

0|0
    0|0
  • Lasve Gas da :-D

0|0
    0|0
  • VAR. Hep wardı halen var ama ben gitmiyorum halen bir insanlık umudu içerisindeyim biraz daha bekledikten sonra olmazsa amerika yolcusuyum eyalet bile belli; Utah

0|0
    0|0
  • Adaletin eşitliğin olduğu sokaklarında huzurla yürüyebildiğim yeşilliği bol doğası olan bir yer olsun neresi olursa olsun isterdim

0|0
    0|0
  • norveç

0|0
    0|0
  • Bütün ülkeleri gezmek isterdim ama yaşamak için kendi ülkemden vazgeçmezdim

0|0
    0|0
  • Sankt Petersburg'da

0|0
    0|0
  • TÜRKİYE

0|0
    0|0
  • Norvec olabilirdi cünki havasi cok temiz, yesillikler cok, ve hastaliklarin en az oldugu ülke havasindan dolayi

0|0
    0|0
  • İngiltere

1|0
    0|0
  • Cehennrmin dibinde guvenebildigim TEK YER orasi

0|0
    0|0
  • İsvicre

0|0
    0|0
  • amsterdam

0|0
    0|0
  • Arab ulkelerinden birisi. Ama hem zengin tarafini hemde fakir tarafini gormek isterim.

0|0
    0|0
  • KORE candir kanks

0|0
    0|0
  • Zanzibar

0|0
    0|0
  • İngiltere

0|0
    0|0
  • Guatemala

0|0
    0|0
  • bir Türkiye ye gele bilseydimm

0|0
    0|0
  • İngiltere yaşamak isterdim. Ama ülke ülke gezme şansım olduğunda doğa harikası bir ülkede kalırdım.

0|0
    0|0
  • Norveç.

0|0
    0|0
  • India

0|0
    0|0
  • cevabımın Türkiye olamayacağı için çok üzgünüm.

0|0
    0|0
  • Fransa

0|0
    0|0
  • Almanyada yasiyorum ama turkiyede yasamak isterdim

0|0
    1|0
  • ben fransada yasiyorum peki sen neden fransayi istiosun

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17

Erkekler Ne Diyor 59

• ben kesinlikle norveçte yaşardım. soğuk iklim severim. ayrıca insani gelişmişlik endeksinde 1. sıradalar.

0|0
    0|0
  • ben almanyada yaşamak isterdim

0|0
    0|0
  • Özbekistan ya da meksika

0|0
    0|0
  • Canada da yaşamayı istem ya da new york zaten trenle gidip gelinebilir ikisi arasında. Ailem ve sevdiklerim burada olmasa bidaha da gelmezdim

0|0
    0|0
  • Malesef yine türkiye olurdu niyesine gelince türkiye dünyanın en güzel yerinde bir ülke tamam siyasi ve kültürel olarak saf olabilir karaktersizde olabilir ama bu ülkenin taşına toprağına kurbanım usta kusura bakmayın

0|0
    0|0
    • Ne kusuru dostum her görüşe saygımız var.

• şu ülkede birde yeni zellanda gibi bir toplum olsa varya dünyanın en mutlu ülkesi oluruz ama işte şu toplum yüzünden güzelim topraklarımız heba oluyor

• Orta asya.. Tanrı dağları

0|1
    0|0
  • Polonya

0|0
    0|0
  • Yalancıların sapıkların şerefsizlerin dolandırıcıların hırsızların adaletin tam olduğu namuslu bir yer olsun da neresi olursa olsun

0|0
    0|0
  • Knedi ülkem ama onun hariciyse dbai olur abd olur japonya olur meksika isviçre filanda uyar ama ben kapalı hava severim igilterede ola bilir bakarız

0|0
    0|0
  • Ben atalarımın kanlarıyla suladığı bu topraklara canımı seve seve kurban ederim. Senin gibi soysuzlar defolsun!

0|0
    0|0
  • Ben Danimarkadayim istesem gidebilecegim cok yer var firsatim varken gitmedigim Kanadayi isterim hep :)

0|0
    0|0
  • İsviçre ya da norveç olurdu

0|0
    0|0
  • Muş :d:

1|0
    0|0
  • yıne TURKIYE

0|0
    0|0
  • hollanda, uruguay

0|0
    0|0
  • İngiltere.

0|0
    0|0
  • Dubai, moskova, suudi arabistan, hollanda, almanya, fransa ve çan çin çonların ülkesi japonya

0|0
    0|0
  • Ulkemizi begenmiyoruz ama nimetlern ve cevrenin farkina varalim ne guzel bir ulkemiz vaf Allaha sukur

0|0
    0|0
  • United States of America

0|0
    0|0
  • ABD - Florida eyaletinde yaşamak isterdim.

0|0
    0|0
  • ülke diye bir kavram olmasaydı daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Isviçre

0|0
    0|0
  • japonya

0|0
    0|0
  • İngiltere Londra :)

0|0
    0|0
  • Türkiye ;)

0|0
    0|0
  • İngiltere.

0|0
    0|0
  • İsviçre

0|0
    0|0
  • Afrika da kimsenin olmadığı bilmediği ülkelerde yaşamak isterdim

0|0
    0|0
  • Vatan iyidir ama onun haricinde Moğolistan, Japonya, Norveç olabilirdi.

0|0
    0|0
  • TÜRKİYE İZMİR KARŞIYAKA...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29
Yükleniyor...