Diyelim ki bir senaristsiniz ne tür bir film çekmek istersiniz?

Mesela ben,
bazen film izlerken keşke şu şöyle olsaydı dediğim sahneler var ve eğer benn senarist olsaydım mutlaka korku filmi çekmek isterdim. ama öyle cinli Perili falan değil kanlı bıçaklı içinde action olan bir film siz?

Güncellemeler:
biri de çıkıp demıyor kı fılmı senarıst mı ceker dıye :D

0|0
24|78

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 77

• bilim kurgu

1|0
    1|0
  • Korku filmi cekerdim ve son yillarin en iyi korku filmi olurdu :)

1|0
    0|0
  • aksiyon olmalı bence hele ki türkiye de bu olmalı malum türk sinemasında komediden başka film yok aksiyon yok bilim kurgu yok bütün filmlerin tek bir konusu var komedi ve aşk biri de çıkıp farklı birşey yapsın boykot etmek lazım artık türk filmlerini yabancı filmleri izleyince türk filmlerini izlemek istemiyorum artık

1|0
    0|0
  • Psikolojik bir film. Ya da içerisinde küfür olmayan, güldürürken düşündüren bir komedi filmi çekerdim.

0|0
    1|1
  • macera/gençlık/bilimkurdu felan

1|0
    0|0
    • Bilim Kurgu gerilim tarzı filmler ilgimi çekmiyor

• ama onlar seviliyo dünya genelinde bende korku sevmiyorum sadece gerilim izlerim o türde testere felan

• orta dunya diye tabir edilen, elf, orklari icinde barindiran efsanevi bir sureven yapmak isterdim.. cok ilgi cekici arada mitolojik karakterlerde eklendi mi hafizalardan kolay silinmez... ;)

1|0
    0|0
  • bir çeşit etkinlik filmi. BBD : Biri bizi düdüklüyor :)))

1|0
    0|0
  • Avrupa da yaşayan Türklerin çektiği zorluklar ve maruz kaldıkları ırkçı durumlarla alakalı bir film çekmek isterdim. Kendilerini nasıl koruyorlar. Emniyet güçleri ve devlete güveniyorlar mı? Bunları konu alan belgesel tadında bir film çekmek isterdim. Mesela Almanya da 36 Boys diye bir grup kurulmuş. Hatta youtube'de yazdığınızda Al jazeera kanalı bunu belgesel olarak yayımlamış.

0|0
    0|0
  • Lord of the necklaces diye bir film yazdım şimdi ayak üstü.. Başrolde sensin, kolyelerin efendisini sen oynuyorsun kolyeyi de ben oynuyorum boynuna doluyorsun beni bende seni boğarak öldürüyorum tam bir Vahşet 😂😂 kan gövdeyi götürüyor

Yönetmen : 4adrenalin tarantino

0|0
    0|0
  • Hayatimi yazardim, kimsenin basrol itnamasinada izin vermez kendim oynardim

0|0
    0|0
  • Tarih icerikli flimler cekmek isterdim

0|0
    0|0
  • Seri katili seven bir bayan kurban..

0|0
    0|0
  • Adam evlidir iki çocuğu vardır. Her şey güzel gitmektedir hayatında. Bir sabah uyandığında evinde, yatak odasında değil bir başka yerdedir. Eşyalar farklıdır. Ve yanında hiç tanımadığı bir kadın uyumaktadır. Adam acaba akşam alkolü fazla kaçırıp bir hata mı yaptım diye dehşet içinde kendisini sorgulamaktayken yanındaki kadın uyanır. "günaydın aşkım" der hiç tanımadığı bu kadın kendisine...

0|0
    0|0
  • Hiç sevişme sahnesi olmayan düşünsel bir p*rno. :):

0|0
    2|0
  • zombi temalı olcak ya da biyografik

1|0
    0|0
  • hayatımda hep p*rno fılmı cekmek ısterdım ve onu cekerım

0|1
    1|0
  • Akıl oyunları, psikoloji

1|0
    0|1
  • Tam girdim yazcaktım sorundan tahmin ettim prim yapıcılar şimdi tecavüz ve kadın hakları diyecek diye harbi demişler ne kasıyorsunuz arkadaşlar bak medya unutsun sizde unutcaksınız

0|0
    0|0
  • Kendini bilmeyen bir psikopatın canice ve rastgele işlediği cinayetleri konu alan bir işkence filmi çekerdim.

0|0
    0|0
  • kesinlikle bilim kurgu fantastik karışımı bir film

0|0
    0|0
  • Sanırım romantik bir komedi olurdu. Hayatın sevmek ve sevilmekle nasıl güzel olduğunu ve bunları yaşamanın insanın hayatına nasıl renk, eğlence ve heyecan katığını bunlarla doğru orantılı olarak yaşamın değerinin artmasını dile getirirdim.

0|1
    0|0
  • seyirciyi dumura uğratacak bir film iyi olurdu bence sonunda da tam net bir kanı olmasını istemezdim ucu tartışmaya açık bir son daha etkileyici ve uzun süre gündemde kalırdı.

0|0
    0|0
  • Korku-gerilim ve komedi turunde cekerdim.

0|0
    0|0
  • ask filmi ama imkansız olanından :D

0|0
    0|0
  • İçinde güzel kız ve yakışıklı erkek olmayan. Doğal olarak aşk olmayan. Dolayısıyla içinde cinselliğin en ufağının bile olmadığı aile filmleri beni etkilemiştir. Katagorisi dram komedi bilim kurgu vs farketmez. Oturur keyifle sanatımın tadına varırdım :)

0|0
    0|0
  • Fantastik bir filim olurdu orta dünya da gecerdi ejderhalarin hüküm sürdüğü dünyadaki insanlarin drenisini konu alan bir film olurdu ismide Drenis koyardim

0|0
    0|0
  • Seri katile tecavüz eden bir kadın :P

1|0
    0|0
  • Ben ya testere gibi akılları zorlayan ya da paranormal activity gibi altına s. tıran türden bir korku yazardım.

0|0
    0|0
  • Aşk.

0|0
    0|0
  • Gizem, suç, macera merak uyandıracak bır fılm olmalı bunu nasıl yaptı gıbısıne ve sonrasında nasıl yaptıgını tabı fılmde gorcek sherlock tarzı :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    47

Kızlar Ne Diyor 24

• Bir çok mesleği denemiş bir yönetmen adayıyım ve tiyatro oyunu yazıyorum :) Şu anki senaryom tragedya ağırlıklı, zaten tiyatro oyunu. Film konusuna gelirsek; öncelikle korku filmi çekmek istemezdim gerek maliyet gerek mizansen olarak Türkiye'de tam oturmuş değil çünkü. Gerilim filmlerinden bahsediyorsun. Eğer bir ürün koyacaksan ortaya ve özellikle kültürle ilgiliyse (film gibi) mükemmele yakın olmalı ve içine sinmeli. Ve ilk film için (benim açımdan yani) gerilim, aksiyon, korku bunlar olmamalı. Benim açımdan yani. Ben zaten hoşlanmıyorum da muhtemelen hayatım boyunca çekmeyeceğim. Çünkü 1 yönetmenin 10 farklı türde film çekmesine de karşıyım, bu satıştır yani başka açıklaması yok. Seks sattırır gibi, bu tür şeyler de filmi sattırır. Tek türde ilerlemeyi düşünüyorum. Dram veya bilim kurgu.

0|0
    1|0
  • gençlere doğru örnek olacak, dinimizi tanıtacak bir ^^arkadaşlık^^ filmi

1|0
    0|0
  • Emmeli gömmeli

0|0
    0|0
  • Bende aynı senin gibi kanlı bıçaklı bir korku filmi çekmek isterdim😊 bide Aşk ve Dram filmi çekmek isterdim

0|0
    0|0
  • İnsanları iyiye doğruya itecek olan güzel hikayelerle birleşmiş bir film çekmek isterdim. Bakıyorum Türk dizilerime sanki bizim toplumumuzun hiç derdi yol kim kime kaymış bunları konu alıyorlar ne öğretici ne dinlendirici ne de yararlılar mal gibi isliyor bizim toplumumuzda reklam sektöründe film, dizi sektöründe bitik bizim ülkemizde maalesef

0|0
    0|0
  • Sonunda herkesin aaaaaa yok artık diyeceği ve etkisinden uzun süre kurtulamayacaği bir korku gerilim filmi çekmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Romanlari film olarak uyarlamak isterdim ozellikle 20yy once yazilmislar örn jane austen ASK VE GURUR bir darcy de ben yaratirdim

0|0
    0|0
  • Doğa ve sanatın beraber olduğu bir film.

0|0
    0|0
  • Kahtali Miçinin hayati!

0|0
    0|0
  • Ülke gerçekleri

0|0
    0|0
  • Kesinlikle dram entrikaların insanıyım

0|0
    0|0
  • Yalnız ve aşık bir adam..

0|0
    0|0
  • komedi aşk

0|0
    0|0
  • Saclarina sariya boyatip ortalikta guvenle blonde diye gezinen kizlar hakkinda..

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu aksiyoon hırsız polis kovalamacalar vurdulu kırdılı.

0|0
    0|0
  • Gerçek bir aşkın filmini çekmek isterdim..

0|0
    0|0
  • Korku filmi cekerdim :D

0|0
    0|0
  • Aksiyon ve bilim kurgu karışımı..

0|0
    0|0
  • Korku ama cinli çünkü diğerleri korkunç gelmiyor :D

0|0
    0|0
  • Bende korku filmi zombili felan :D