Senaryo yazalim mi?

Selam arkadaşlar yazmam gereken bir senaryo var. Ancak senaryoda aşk ölüm c*nsellik gibi konular islenmeyecek. Bir hafta surem kaldi. Bana yardim eder misiniz?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• mahalle de burak aksak derler bana :D

0|0
    0|0
  • İki arkadaş düşün yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor çocukluklarından beri sonra birisi kanser oluyor ve vefat ediyor diğer arkadaşı onun ailesine bakmak zorunda kalıyor devamınıda sen bul :) ana fikir bu

0|0
    0|0
  • ben oyun yazalığıyla ugrasıyorum bak konu belirlersen birde hangi platformda sergilecegini söylersen yardım ederim seviyorum bu işleri :)

0|0
    0|0
  • yolculuk senaryosu yaz

0|0
    0|0
  • Wattpad'i kurcala biraz

0|0
    0|0
  • denerim

0|0
    0|0
  • Taş oyuk...
    Siyasi mahkumlarin hücrede yaşadıkları

0|0
    0|0
    • Nasıl anlatabilirim mesela

• Korkma kimse yok kitabina bakmani isterim.. orda 14 siyasi mahkum hücrede ne yaşadığı ve ne düşündüğünu anlatıyor.

• Konuyu belirle once sonrasında tabiki yardımcı oluruz

0|0
    0|0
    • Psikolojik hastalıklar olabilir mesela Mazosistlik mitomani filan olabilir

• Mesela zayıflamak için sürekli diyet yapan aslında zayıf olan hatta makarna yapmak istediğinde bile sadece üç çubukla yapan ama onu yiyence bile şişmanlamaktan korkan yemeklere karşı olan bir kadını yazabilirsin

• Güzelmiş :)

0|0
    0|0
  • konu belirlemediysen polisiye bir konu seçebilirsin

0|0
    0|0
  • kahramanlık konusunu işleyebilirsin , örneğin işçi ezilmesini konu alan bir senaryo

0|0
    0|0
  • çok iyi olur hadi başlayalım

0|0
    0|0
  • banka soygunu senaryosu yaz ölüme bitmeyen :)

0|0
    0|0
  • hadiiiii ben yattım

0|0
    0|0
  • aşk cinsellik ölüm yoksa geriye sineklerin hiyerarjik düzendeki yapıları kalıyor

0|0
    0|0
  • Napcaz

0|0
    0|0
  • Yarın söz

0|0
    0|0
    • kahramanimiz bir adam ve yasamda var olan tek seyi uyumak. gecmisinden kopamiyor. Bazen gün icerisinde duydugu tek bir söz bile onu uzaklara götürmeye yetiyor. bar gece hayati vs.. adam icin tek bir anlami var o da gecmisle olan tek bagi. -cinsellik olmasin demissin ama; daha anlamli olur- adam gittigi barlarda opustugu kizlar oluyor yakinlastigi. önsevismeye giden.. ama yakinlastigi her kizin dokunusunda gecmis gözlerinde parildiyor ve er gec ortasinda dayanamayip oradan.. peki olayi ne bu adamin. adam bir hic. yani istersen ünicersite mezunu olsun ama calismiyor. yani gelir kaynagi yüksek degil. ailesel zenginlik dersen dramasini yitirir ulan fakir olsa bu kadar basit olur muydu denir. o yüzden fakir olmali. psikolojik sorunlar nedeniyle de calisamiyor. en azindan uzun süreli. ancak denemeleri olsun adamin.. gecmisine yazdigi mektuplar falan. hani incir recelinde tende karsilasma vardi ya o karsilasma yasansin bir gün. uzun bir süre bakissinlar ve adam sonunda
      yaz iste :D

• hhaha valla ya neyse kantlarmz var tazminat alrz :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...