Sokakta yüksek sesle konuşan insan?

Bugün yanımdaki arkadaşımın tavırlarından dolayı soruyu sormak ıstedım.

Biriyle yolda yürürken muhabbet açılır ve siz tam muhabbete dalmışken yanınızdan yakınınızdan ınsanlar gecer yada sız bı yerlerın onunden gecersınız veya bı yere gırersınız ve her seferınde yanınızdakı kişi muhabbeti hiç etmemişcesine kendini öven cümlelerle aklının dibini gösterir muhabbetle baglantı bıle kuramazsınız.

Nedense insanlar varken sesini yükseltir yada tam yanlarındayken kendini zeki yapabilir gösteren cümleler kurar. siz normal sohbet ettiğinizi düşnürken o birilerine sesini duyurmak ister ya tabiki ama bu böylee diye çığıra çığıra yürür o anda herkes onu dinler gibi ona bakar. İyide bu insanın bundan çıkarı nedir ne shbet kalır ne muhabbet.

Benim böyle karakterlere güvensizliğim oluyor. Sizce bu davranışın altında nasıl bi sebep yatıyordur ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• egosal tatmin... o insanlari acilen camasir suyunda 2 saat bekletip duruluyorsun, duzelirler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Uyuz olurum.Zira kardeşimde bağırarak konuşurdu kafasına vura vura sesinin desibelini düşürdüm:) Birde anım var:)) ''telefonun henüz yeni yeni yayıldığı dönemde minibüste biri kulağına dayamış konuşuyodu yüksek sesle,O sırada telefon çalmaya başladı:)) adam hiç bozmadı açıp konuşmaya devam etti:)'' Yüzü cıncıklan sıyrılmış bunun lafını taa o zamandan beridir kullanıyorum:))

1|0
    0|0
  • küçüklüğünden beri gerek ailesi gerekse arkadaş çevresi tarafından önemsenmemek, fikirlerine değer verilmemesi, sürekli sözünün kesilmesi gibi durumlarda kişilerde bu ileriki hayatlarında bir boşluk yaratır ve bu boşluğu insanlardan takdir görmeyi bekleyerek, kendini beğendirmeye çalışarak ya da zeki göstermeye çalışarak doldurmaya çalışırlar. manevi doyum sağlamaya çalışıyor ve bunun için de seni kullanıyor. sen olmasan birbaşkasını ama mutlaka kullanması gerekiyor. senin ondan daha zeki olmadığını etrafına tanısın tanımasın ıspatlamaya çalışıyor. fazla kafaya takacak birşey değil ama keyifsiz bir arkadaşlığa neden olur.

0|0
    0|0
    • katılıyorum bizden uzak dursunlar gerçekten huzursuz edici refleks olarak ağzına yapıştırmamak için çok iyi kontrol gerek sanırım

• ben böle bi karekterle bi daha takılmam

davranışlarla belli edince güzel olur , sözlerle itici gelir

hayatındaki insanları sen seçeceksin

böyle adamların senin hayatında olmaması gerek dostum...

0|0
    0|0
    • adam değil dostum ben bayanım dogal olarak arkadasta bayan :D

• anladım bı an erkek arkadas vs gıbı soyledın sandım :)

• ... Sen ne yaptın?

0|0
    0|0
    • ne gibi ?

• ... Masadan kalkayıp da başkaları da otursun,benden başka cevap veren yok :)

• bu saatte çok kişi yoktur konuyla ilgili fikri olan yazar zaten sonra isterse bende kalkıyorum valla uykum geldi masa boş o zaman herkese benden çay

• kronun teki derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bugün bir kitapçıda,müzik son ses açık bir kız diğerine sesleniyor bağırarak o sırada müzik kesildi aynen şöyle bir ses"Ankarada kitapsan yokmuş":)tabi herkes kıza baktı:)

1|0
    0|0
  • Gerçek hayatta soyut olan bu insanların işte bende burdayım...! diye kendilerini ispatlama iç güdüsü diyorum sadece.

0|0
    0|0
  • dikkat çekme merakı herkesden bir adım olma istediği, yanındakine bak bana bakıyorlar demeden hissettirmenin yoludur. ama böyle davranarak yanlış yol izliyorlar

0|0
    0|0
    • tatmin olamama durumu malesef bence bu bir yol bile değil tuhaf

• Gıcık olurum o tip insanlara.. Kendini göstermeye çalışıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...