Taharet musluğu neden sadece Türklerde var?

Popiş yıkama musluğu neden sadece Türklerde var? Yabancı ülkelerde gören var mı? :D

0|0
7|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Onlar sadece tuvalet kagıdı kullanıyorlar. Hijyen sıfır ama.

4|1
    0|0
  • Adamlar kıçını yıkamayı bilmiyor da ondan. Onlar kağıtla silip geçiyor bizim insanımız önce kağıtla siliyor sonra yıkıyor sonra bir kez daha kağıtla siliyor. En temiz yolda bu zaten. Aksi halde Mikrop oluşur oradan içeri parazit girer bağırsak kanseri olur kıl kurdu olur olurda olur

1|0
    0|0
  • Fransızlara 15. Yüzyılda tuvaleti öğreten osmanlı bide günümüzde fransız parfümleri neden önemli diye bilmeyen cahil yeni nesil türk halkı avrupa da parfümün çıkış hikâyesini bir araştırın tonlarca para verdiğiniz fransız parfümleri hangi sebeptten çıkmış bir görün :))) son söz temizlik imandandır

2|0
    0|0
  • Bazısında var bazısında yok.
    Türk her şekilde kıçını yıkayacak bir ortam yaratır kendisine.

1|0
    0|0
  • Var. Eğer bizdeki gibi küçük tuvaleti varsa o evde tahret musluğuda var. Ve tuvaletin alaturka tipli olması gereklidir. ;)

1|0
    0|0
  • En iyi temizleme aracı "su"dur. avrupa cahil ve pislikse niye ozenelim ki

1|0
    0|0
  • fransada yok ama diğer avrupa ülkelerinde varda tahare adını ilk defa duydum

1|0
    0|0
  • Taharet musluğunu akıl edemeyip, yerine ıslak mendili bulmuşlardır gavur milleti. Yıkamadan rahat edemem ben. Su değmeli...

1|0
    2|0
  • Çünkü onlar gevur

2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Valla bende hep bunu dusunuyorum neden sadece biz araplarda ne var? japonlar nasil totoyu temizler Amerikilar ne eder hep dusunirem dusunirem bulamirem. Bizmi yanlis yapiyoruz acep?

1|0
    0|0
  • daha düne kadar üstün gördüğün fransızlar s. çtıklarını camdan atıyolardı ne taharetinden bahsediyon

2|0
    0|0
  • Hijyen yok hijyen yabancılarda susuz temizlik mi olur :))

1|0
    0|0
  • yaa :D bunamı takıldın :D
    DiyorumBen^^

2|0
    0|0
  • gittigim yabanci ulkelerde hic gormedim.

1|0
    0|0
  • Gürcistanda yok sadece peçete var

1|0
    0|0
  • Yabancı ülkelerin cogunda yok çünkü ellerini yikamazlar parfüm sikarlar

1|0
    0|0
  • bizde taharet yok peçete var köylerdede gazete kagıdı falan bazende çek donu bizim huyumuz bu gavuruz ya rahat tın

0|0
    0|0
  • Ben rusyada görmedim kabız olup gelecektim nerde ise ya banyo dan banyoya tuvalete giriyordum o günler gitsin de gelmesin :-D

1|0
    0|0
  • biz boktan icatlar konusunda çok iyiyiz de ondan. s. s

1|0
    1|1
  • bir arkadaşım ev temizlemeye gidiyormuş avrupada okurken. adamlar resmen bir odaya toplu sıçma ayini yapmışlar. ama iyi para veriyormuş temizlikçilere ecnebiler

1|0
    0|0
    • komikmiş :D

• La amet o köse bnmdi niye sıçtın olum :D

• ağanın poku üzerine pok olmaz :D

• Emin misin? :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Müslüman ülkelerde var.

1|0
    0|0
  • vay anasını cidden mi 😳😳

1|0
    0|0
  • Oda bisey mi bazi ulkelerde taharet fiskiyesi var. Cok gulmustum gorunce. Dus basligi gibi😁😁

1|0
    0|0
  • Türkiye sınırını geçmedim ki:/

1|0
    0|0
  • Hayır yok görmedim

1|0
    0|0
  • onlardan daha temizizde ondan. Onlarda bide denen birşey var ama öyle çokda bilinen yaygın birşey değil. biraz daha lüks yerlerde var diyebiliriz. kısacası adamlar boklu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...