Arabesk müzik dinleyenler var mı?

ya ben genelde arabesk dinlerim ama bulunduğum arkadaş ortamlarında arabesk müziğini çok itici bulurlar sizede öylemi geliyor niye yaa

Güncellemeler:
link bu şarkı dinlenmezmi şimdi :))

0|0
0|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Medyatik şeylerle alakalı.Bir de bulunduğun ortamla ilgili.Entellektüel sohbetlerin olduğu ortamlarda arabesk desteksiz isyan muameles görecektir.Yani izafi biraz.

Bu arada dini en iyi diyanet bilir.Buyrun linkte c kısmının tümünü okuyun en sonda müzik günah diyenlere güzel dini nasihatler var:

link

1|0
    0|0
  • ne arabeski ya boşver sen onu :)) buyur bunu dinle. link

0|0
    0|0
  • İtici bulanlar işlerine geldiğinde zevkler renkler tartışılmaz demeyi de biliyor. Malla mal olmak iyi değildir dinle sen.

1|0
    0|0
  • Alayı itici geliyor bana ama şöyle diyeyim : Aslında müzik demek enstrüman aletiyle çalınan ezgilerdir. Arabeskin de bundan ne eksiği var diye sorarlar adama ? Arabesk dinleyenlere genelde ruh hastası ya da psikolojisi bozuk muamelesi yaparlar. Halbuki yapılan araştırmalara göre her tarzda müzik insan ruhuna zararlıdır

Hareketli şarkılar adamı vurdum duymaz, özentisiz , hiç kaygısı olmayan bir insan yapar

Duygusal şarkılar da insanı karamsar ve mutsuz, umutsuz yapar .

O yüzden İslama göre müzik dinlemek caiz değildir, insan ruhuna zarar verir. Ben dunları deyince de adamlar bana başlıyorlar saydırmaya.

Kimse yorum yapmasın çünkü daha fazlasının açıklamaktan sıkıldım. Eksiyi verip geçin sadece...

0|0
    0|0
  • itici gelmez bazen kafa boşaltmak için dinlerim rahatlatır bile ama sürekli dinlemek hakkaten içini karartıyor adamın

0|0
    0|0
  • Ben de çok dinlerim arabesk. Fakat insan içinde dinlemem. Ve dinlediğimi de bilmezler. Boşver yalnız dinle sende benim gibi.

0|0
    0|0
  • of dehşet arabesk şarkılar var beni alıp götürür. Ama güzel şarkı olduktan sonra her tarzıda dinlerim ön yargım yok. Ama kızların çok arabesk dinlemesi itici gelir nedense

0|0
    0|0
    • niye erkekler dinleyince gelmiyor

• bana göre ve erkeklerin çoğuna göre. ama tabiki kızlarda dinleyebilir onlarında iskankar duyguları olabilir.ben dinleyemez demiyorum ama erkeklerde uyandırdığı his bu neyazık ki

• halk müziği dinle bin kat güzeldir

link

0|0
    0|0
  • 15 16 yaşıma kadar hep arabesk dinledim dinlemediğim çok az parçalar vardır her sanatçıdan hemde, şimdi genelde pop, slow pop, pop yani buna yakın şeyler, arada tsm dinlerim nadir. genelde radyo dinlerim.

0|0
    0|0
  • içimi karartıyor

0|0
    0|0
  • dinlenmez :(

0|0
    0|1
  • her zaman.

0|0
    0|0
  • Her tür dinlerim sorun yok. Sülalem raad .

0|0
    0|0
  • Bergen abla pampa...

0|0
    0|0
  • Evet arabesk çok itici.

0|0
    0|0
  • Özellikle;

Orhan Gencebay , Müslüm Gürses ve Ferdi..

0|0
    0|0
  • Dinlerim. Severim. Beni olumlu etkiler :)

0|0
    0|0
  • nie itici bi adamın morali bozuksa poplamı içecek veya digere tarzlamı tamam mesela bn her türlü müzikle içerim ama kafam bozuksa arabesk dinlerim şuan oldugu gibi

1|0
    0|0
  • Nerde benim permasharp'larım!

0|0
    0|0
  • ortamına bağlı hastasıyız müslüm babaaaaaaaaaaaa

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...