Sinema : Kod adı K. O. Z izleyen?

Bu filmi izleyen varsa geçmiş olsun izlemeyenlere tavsiye etmem!!! Hayatımda görmüş ve görebileceğim en iğrenç film. Abi adamlar resmen dizi çeker gibi film çekmişler. Film bilet fiyatı 13.00 tl. Yazıklar olsun filme harcadığım zamana!!! Gitmeyi düşünen var mı filme? Filmde bir son yok. Paaat diye kesiyorlar yeni bölümü gelene kadar bekletecekler insanları. Sinema değilde Sinedizi olmuş. Başka bir film bulun olmadı boş boş gezin ama gitmeyin :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• uzun adamın iktidaar mücadelesini anlatan... sanatsal niteliği sıfır olan... yandaşlardan rant sağlamak için çekilmiş film..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• söyledıgın ıyı oldu ya bende daha gıdecektım :/

0|0
    0|0
  • filmin sonundan dolayimi oyle dusunuyosun baska bisey var mı filmde?

0|0
    0|0
    • Herşey var. Tamamen iktidar destekli kendi hatalarını bile paralel devlet diye tabir ettikleri sözde oluşuma yıkıyorlar. Hiç günahları yok gibi. Film tamamen algı operasyonu yaşatıp kendilerini temize çıkartmak amaçlı. Kötüye giden gidişatı frenlemek amaçlı. Ve dediğim gibi filmde bir son yok.

• İyide ben o türlü birşey beklemiyordum. Resmen şok oldu benim için :)

• Fragmanini bir daha izle sonra ne demek istedigimi anlicaksin :))

Erkekler Ne Diyor 4

• Izledim evet

0|1
    0|0
    • Cemaat ya da hukümet olayının irdelendiği insanlara birşey empoze etmek istenen bir filmdeki son nasıldı paşam?

• Her şeyi paralel e yıkmak yapmışlar

Senarist kim
    Yönetmen kim

Ben göremedim :)))

Ismarlama bir film beyinsizler ya zaman israfı.

0|0
    0|0
  • Ben ''mangalda köz'' filminin çevrilmesini istiyorum

0|0
    0|0
  • Ben Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in oynadığı Aşk Sana Benzer'e gittiğimde pişman olmuştum çünkü zırnık konu yoktu ilk defa bir sinemaya verdiğim paraya pişman olmuştum. Normalde sinema düşkünüyümdür ama hiç konusu yoktu film boyunca oynaşmalarını izlemiştik.

0|1
    0|0
    • Keşke ona gitseydim. Ona alıyorduk biketi vazgeçtim buna aldım yazık ettim parama

• Almaz olaydjm ben:)

• Hahaha yapma bu kadar sakin ol hepimizin paramızı çöpe attığı durumlar olur inan insan sinemadan çıkınca sinir oluyor ama yapılcak bir şey yok işte :)

Yükleniyor...