Pek fazla bilinmeyen ama size göre çok güzel olan filmler hangileri?

imdb'de top 250'de olmayan, vaktiyle gişe rekorları kırmamış, küçük hayran kitlelerine sahip, hakettiği değerin verilmediğini düşündüğünüz filmler var mı?

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım 20.000 altında oy almış filmleri ya da bağımsız yapımları arıyorsun. Keşifler deriz ya bunlara kendi aramızda. Çok değerlidir keşifler ama 3 tane ücretsiz vereyim sana.

P. A Williams'ın ilk uzun metrajı olan London to Brighton

P. A Williams daha sonra The Cottage ile İngiltere'de patlak veren korku-komediye sardı gözümden düştü.

Gelmiş geçmiş en iyi Uzak Doğu filmi olan Survive Style 5+

Büyük usta Ken Loach'dan jilet gibi bir film Sweet Sixteen

2|1
    0|0
    • hiç birini bilmiyorum filmlerin. ama survive style 5+'yı merak ettim iddialı açıklamandan sonra. yakın zmanda indirip izlerim

Kızlar Ne Diyor 13

• burjuvazinin gizli çekicliği

boş ev

endülüs köpeği*

bahoz

elveda lenin*

min dit

iki dil bir bavul

koku*

aslında ne kadar biliniyo bilmiyorum ama bilen bilir çok sevdiğm filmler..

1|1
    0|0
  • ''ADA'' adında bir film izlemiştim ,insanları klonluyorlardı vs ,çok beğenmiştim 2005-2006 yapımı idi yanılmıyorsam..tavsiye ederim;)

2|0
    0|0
  • ölüm yolunda beni baya etkilemiş ti

0|0
    0|0
  • wicker park

0|0
    0|0
  • Nekromantik serileri, bilhassa ilki link

Three Extremes link

gibi.

0|0
    0|0
  • benim 2 favori filmim vardır. eternity and a day ve return tavsiye ederim. ilkinin film müzikleri de bir harika:))

0|0
    0|0
  • hırçın sevgilim

0|0
    0|0
  • imdb nin listesindemi bilmiyorum ama avustralya güzel film

0|0
    0|0
  • Alive isimli muhteşem bir film üstelik gerçek hayattan alıntı bir film 1972 yılında yasanan gercek bir ucak kazasının öyküsü..

hayatta kalmaları için bir tek şansları vardı.

o da ölen yolcularının etlerini yiyebilmek. acı ama gerçek...

0|0
    0|0
  • hogfather

0|0
    0|0
  • Noviembre. Tiyatro okuyanların izlemesi şart.

0|0
    0|0
  • Romantik Komedi

0|0
    0|0
  • Dilekler Zamanı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İMDB aslında objektif bir site ama madem sordun cevaplayayım. Listede var mı bilmiyorum ama "Zorba" güzel bir film gerçekten. Ondan sonr "Kusursuz Dünya ve Charlie Chaplin filmleri şu an aklıma gelenler.

0|0
    0|0
    • chalie chaplinin filmleri bilnio ki zaten :)

• büyük dikdatör falna vardı..hem izleyen izlio zaten

• Ya tamam o zaman yeteri kadar değer verilmiyor diyeyim. Kabul et işte az izleyen var ama bence daha çok izlenmeli. Uzatmanın alemi yok.

• gadjo dilo

the man from earth(bence çok şahane film)

1|1
    0|0
    • the man from earth'ü izlemiştim. bir arkadaş zorla izlettiydi. güzel film gerçekten. diğerini ilk defa duydum ona bakıyorum şimdi.

• bence tam benlik soru bak bisiklet hırsızları sonra cennet sineması alkadras kuşçusu sonra guguk kuşu oda pek bilnmiyor bu sıralar ama kesinlikle izle yurttaş kane oda demode oldu ama manyak film ben hur harika aklıma geldikçe yazarım

0|1
    0|0
  • Cibali karakolu, arkadaşım seytan, Batman (türk versiyonu 1962 yapımı amerıkalılardan önce çekildi),Altar (aytekin akkayanın filmi),Amazing spiderman1977 versiyonu, He-man,süperman4,

0|1
    0|0
    • Google'da bile bulmak 10 dakika sürüyor film bilgilerini, Batman'i Altar'ı falan nasıl bulur da izler bu halk? Elimizde kumanda Türkmax'i falan gezmek gerek sabah akşam. : )

• az bilinen dediniz ama.

• Four Boxes (2009) imbd ' de 4.5 puanı olmasına ragmen ve bir kaç arkadasımın beğenmemesine ragmen çok hosuma giden sonunda ha... dedigim bir film, Filmdeki konuda kendimi buldum galiba ondan olabilir.

Bir film vardı adını unuttum adam sigaranın zararlı olmadıgını falan savunan bir sigara firmasının avukatı gencleri sigaraya başlatıyordu :) hatırlarsam onuda yazardım komedi filmdi

0|0
    0|0
  • SÜRÜ

Eve Dönüş

Aşk Tutulması

0|0
    0|0
  • bilinen bir film ama

amores perros (paramparça aşklar köpekler)

çok harika bir film.

0|0
    0|0
  • İmdb yi birak zaten neye gore seciyolarsa artik begenmiyorum ben cogunu

zamana guzellik kat diye bi film var bulabilirseniz izleyin cok guzel

0|0
    0|0
  • fried green tomatoes :)

0|0
    0|0
  • the cake eaters...

0|0