Grinin Elli Tonu / Fifty Shades Of Grey filmine gidenler?

Arkadaşlar filme ben bugün gittim ve bence çok amaçsız saçma sapan bir filmdi, sizce?

• Evet, çok güzeldi.
    15% (2)10% (1)13% (3)Oy Ver
  • Hayır, beğenmedim, saçmaydı.
    15% (2)40% (4)26% (6)Oy Ver
  • İzlemek istiyorum, daha izleyemedim.
    46% (6)20% (2)35% (8)Oy Ver
  • Sinemada izleyemiycem, yaşım yetmiyor.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hiç dikkatimi çekmedi film.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Evimde cd'sini alıp ya da internetten izliycem.
    24% (3)30% (3)26% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• elestirmenler 6 ay öncesinden kötü dedi. yapim firması oyuncular zaten 3. sınıf. tamam kitap serisi iyi güzel hoş da. filmdeki bol erotik sahneden başka bişey yok. amerika oyunları derlerya. hani Popstar olsun isterler o kişi sürekli gündeme gelir. boş reklamlarla haberler sosyal medya bisürü boş işler. 500 milyon dolar bütçeli filmleri bukadar reklamını yapmadılar. gereksiz abartı hepsi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gitmedim gitmemde

1|0
    0|1
  • bencede gereksiz bir film. o kadar poh pohladılar ama cacık yani.

1|0
    0|0
  • Niye bu kadar ilgi gördü çözemedim zaten.
    İnternette her türlü bdsm var açın izleyin...

0|0
    0|0
  • Saçma buldum ve keyif almadım.

1|0
    0|0
  • Evet, çok güzeldi.

1|0
    0|0

1|0
    0|0

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fragmanlar ve tv spotları beklentiyi öye bir üst seviyeye taşımıştı ki bende, bu sefer iyi bir film olacağını düşünmüştüm. Genelde kitaptan yapılma filmlerin hazin sonudur bu ama farklı olacağını düşünmüştüm işte. Filme gelirsek duygudan öylesine yoksundu ki, o Christian' ın Ana'yı gerçekten itaatkarıymış gibi itip, kakması,'çokta şeyimdesin' tavırları beni çok fazla rahatsız etti. Sahneler arası geçişlerde ki o mükemmel kopukluklar. Kitapta yer alan güzel olabilcek bir çok bölümün ve konuşmanın olmaması, çıplaklığın gereğinden fazla ön planda tutulması, konularda ki yüzeysellik, son sahnede bile 'hadi Christian, söyle şu kelimeleri' dedim yani. Benim için zevkliydi ama bir o kadar da hayal kırıklığıydı.

2|1
    0|1
    • o kadar mı kötüydü ya..:/

• Ooo baya sıkıntı o zaman. ben çünkü kıtabınıda okumadım orada bos gecırecegıme başka fılme giderim şu an cıdden vazgectım sagolun :) @YokkiSonrası

• Haklısınız kesinlikle

• izleyecektik vazgeçtik

1|0
    0|0
  • Ülkemiz cinsel açlığın Afrika'sı olduğunu bir kere daha kanıtladı. Başka bir film olsa umurunuzda olmaz, ama nedense (!) çok abarttınız bu filmi.

0|1
    0|0
  • dikkatimi çekmedi

1|0
    0|0
Yükleniyor...