Bu yılın en sevdiğiniz filmi hangisi oldu?

Bu yılki en sevdiğiniz film hangisi?

Benimki: Mucizee

1|1
98|132

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 131

• grinin 31 tonu

5|4
    2|1
  • Yıldızlar arası... Bu film dururken başka bir yapımın ismini anmanız, hayatta yeterince farkındalık kazanmadığınızı; görmeniz gereken asıl misyon ve resmin varlığının bilincinde olmadığınızı düşündürüyor bana... İnsanoğlu kendisini dogma, gelenek ve fanatizm ile sınırlandırıp birbirini yemeye devam ettikçe, uyumaya da uyuşturulmaya da devam edecek. Daha üstün bir amaç için , insanlık ve şu anda yaşayabildiğimiz tek gezegen dünya için , evrenin algımızdaki sonsuz karanlığı içerisinde , merakın ışığında bilim ve sanat yolunda ilerlemeliyiz. Bu konu açılabilir , fakat burada değil. Kapalı anlatımım üzerinden cesaret alıp , boş beyinlerle boş yorumlar yapmasın bazı arkadaşlar.

1|0
    0|0
  • Sinemada; "Hadi İnşallah"ı izledim ve beğendim..

Onun haricinde; PK filmi (Aamir Khan)

www.kizlarsoruyor.com/.../a16330-ks-halki-bu-filmi-mutlaka-izleyin-pk-peekay-aamir-khan-in-en

0|1
    0|1
  • Yıldızlar arası

3|3
    0|1
  • Mucizenin neyini begendin adamlar teroristlerin iyi oldugunu halka gostermeye calisiyor nerde gorulmus eskiyanin teroristin okul yaptigi

1|2
    0|0
  • PK filmi (Aamir Khan)

2|2
    0|1
  • Mucize guzeldi evet bende sevdim onu ;)

0|2
    1|0
    • Mucize mi adam filmin sonunda oldukça akıllı bir adam ama başında çırılçıplak köyü dolaşıyor

• "Bana masal anlatma "

1|1
    0|0
  • Mucize

0|0
    0|0
  • Çok verimli bir dönem geçirdik aslında, whiplash ve boyhood en beğendiğim filmler oldu benim. bunların yanına nightcrawler ı da ekleyebiliriz. jake gyllenhaal tek başına bir oyunculuk resitali sunmuş

0|1
    0|0
  • bir çok film izledim gerçekten çok güzelleri vardı ama mandıra filozofu filminin verdiği mesajlar hiç birisinde yoktu kesinlikle izleyiniz

1|0
    0|0
  • Yıldızlar arasi ve PK

1|0
    0|1
  • bana masal anlatma. şuana kadarki en komik filmdi. recep ivedik gibi kalitesiz komedi filmlerine tepki olarak doğmuş resmen

1|0
    0|0
  • bir 7-8 aydır film izlemiyorum

0|2
    0|1
  • yıl yeni başladı gibi daha sevemedim dur biraz

1|0
    0|0
  • daha favori diyebileceğim bir film izlemedim.

1|0
    0|0
  • Peekay

1|0
    0|0
  • The Grand Budapest Hotel

0|0
    0|0
  • Bir varmış bir yokmuş gözüme hoş geldi.

0|0
    0|1
  • Mucize

0|0
    1|0
  • Mucize güzel
    Grinin elli tonu saçmalık ötesi.

2|1
    4|1
  • Birdman

0|1
    2|1
  • The Hobbit
    Doğanın 50 tonu

2|0
    1|2
  • Bu yıl bitmeden buna karar veremem, daha önümüzde 8 ay var :)

0|0
    0|0
  • The theory of everything aslında geçen senenin sonunda izledim ama bu sene daha yeni geldi sayılır :D

0|0
    0|0
  • 3 idiots beni iyiliğe yöneltti pk beni bir kez daha çevremi sorgulamamı sağladı interstaller uzaya ve bilime sevgi ile yaklaşmamı sağladı

0|0
    0|1
  • Mandıra filozofu İsatnbul

0|0
    0|0
  • İnterstellar whiplash

1|0
    0|1
  • Büyük Budapeşte Oteli

0|0
    0|0
  • Interstellar tabii ki...