Dans etmeyi sever misiniz? Ne tür danslari seversiniz?

Dans eder misiniz? Ne tür dansları seversiniz? Hiç dans kurşuna gittiniz mi yada gitmeyi düşünüyor musunuz? :-)

0|0
15|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Dansı çok severim ama ben Capoiera aşığıyım müzikleri ritimleri ve dansları ile.

1|1
    0|0
    • evet oda cok güzel... dans kursuna gidiyor musun peki?

• Teşekkürler. Facede var sadece.

• kesinlikle ama biraz alkollü olmak şartıyla çünkü alkolsüz rahat olamıyorum.salsa kursuna giderim fırsatını bulursam..

0|0
    0|0
    • salsa da gayet güzel :-) simdiden iyi eglenceler diliyorum... insallah nasip olur :-D

• ben kullaklığı oynamayı çok severim buda bi dans disko da bunun aynısı yapılıyo zaten

0|0
    0|0
  • yav ben dans etmeyi çok severim ama beceremem birtek halayı çok güzel çekerim :)

kardeşim yetenekli bu konuda yarısmaya falanda katıldı bize o gen hiçmi geçmez arkadaş :(

1|0
    0|0
  • Zerre sevmem, düğünde bile dans etmem, alpha teyzelere bile karşı koyarım gerekirse.

Sadece eğlenceli ve hızlı dansları izlemek güzel olabiliyor zaman zaman.

1|0
    0|0
    • neden sevmiyorsun? dans etmesini bilmeyenler genelde sevmiyorum der :-)

• yok o kadari biraz fazla acayip :-D sinir krizi gecirmeden kaldirabilecegimi sanmiyorum haha

• Asıl acayip o işte, onu diyorum ben de :D Ama acayiplikle kriz geçirme arasında senin için bir bağlantı varsa bana acayip deme konusunda da hak verebilirim belki. ;)

• zeybek hastasıyımdır bulunduğum yer itibariyle çokta iyi bilirim bide ankara havasını çok güzel oynarımm:D:D:D:D

0|0
    0|0
    • hahaha ankara havasi miiii :-D erkeklerde cok güzel görünüyor xD

• hahahaha sen cok komiksin ya xD

• :):)bu saatte olmaz ama yarın öğlen açim oynayalım karşılıklı bah bah bah goçummm::):)

• dans etmeyi çok severim özellikle latin danslarına meraklıyım

0|0
    0|0
  • meslegim dans zaten :) sevmeme luksum var mi?

0|0
    0|0
  • ... Gitmedim,düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • halaya baylırım

0|0
    0|0
  • walla dans bizi bozar varsa yoksa zeybek... aşiret değil efe torunuyuz;)

0|0
    0|0
  • 6 yıldır zeybek oynuyorum. kütahya zeybeği üzerine dans tanımam :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• dans etmeyi çok severim güzel de dans ettiğimi söylerler içimden nasıl dans etmek geliyorsa öyle dans ederim dans benim mutluluk kaynağım.

0|0
    0|0
  • salsa ve tango kursuna gittim geçen yıl çok güzeldi.

0|0
    0|0
    • ne kadar gittin peki? ve tekrar gitmeyi düsünüyor musun her hangi bir dans kursuna?

• bu yıl kışın bir daha gidicem çok güzeldi 2 aylıktı kurslar.

• Halay (malatyalıyız olsun artık, halayın her türlüsü), Latin danslar (salsa, bachata, rumba), oryantal..

0|0
    0|0
    • ovvv latin danslari mi :-) peki nerde ögrendin bunlari?

• olsun denemek iyidir :-D icimdeki sakli yetenekleri kesfederim belki :-P

• Hadi bakalım, güveniyoruz sana :) yeteneksizsiniz de başlıyo hem :)

• severim lambada özelikle

0|0
    0|0
  • jive ve swing en çok keyif veren danslardır benim için.. swing, Latin( samba chacha jive pasodoble rumba), salsa( merenge, bachata) sanırm dans ederken en sevmediğim bachata idi ama izlemesini hepsini severim :)

0|0
    0|0
  • ÇAÇAA.. :):) ve o fantazik müzik tango..

0|0
    0|0
  • latin dansları çok hoşuma gidiyor bir de oryantal.

0|0
    0|0
  • çok severim. tango dersi almıştım

1|0
    0|0
  • dans ederim , prof olarak olmasa da...sevişmeyle dansı bütünleştirdiğimden , sıcak danslar tercihim.

0|0
    1|0
    • ovvvv iste bu ! :-)

• güzel anlar dileğimi sunayım o zmn:)

• sagolasin aynisini sanada dilerim :-)

sevismeyle dansi birlestirmek... mükemmel ya !

• evet latin dansları

0|0
    0|0
  • çok seviyorum..lirik dans eğitimi almayı çok isterdim doğrusu..

0|0
    0|0
    • aramizda lirik seven birinin olmasi ne kadar hos :-) peki bu hayalini gerceklestirecek misin?

• bana kalırsa çok isterim tabii ;) şuan için you tube dan izlediklerimle avunup, bazen evde büyüsüne kapılıp melodinin kendimi dans ederken bulmuyor değilim ama lirik dans eğitimi veren bir yerde bilmiyorum bulunduğum yerde,hoş bulsamda eşimin buna sıcak bakacağını sanmıyorum ama içimde deli gibi bir heves var o kesin (:

• Allah yardimcin olsun insallah basarirsin bunu :-)

• Dans etmeyi severim ama profesyonel eğitim almadım.

1|0
    0|0
  • bana güzel dans etmek komik geliyor:)) sadece stres atmak için yaparım.beceremem hiç

0|0
    0|0
    • evet stres atma konusunda cok iyi geliyor dans :-D peki baskalari olunca onlarin karsisinda dans eder misin?

• biraz içersem sanırım rahatlayıp gaza gelirim:)))

• Dans Kursuna gitmeye luzum yk onlar gelsinler ben ders veriyim..:=))

0|0
    1|1
  • çook ama çok .. üni de ev arkadaşım dans öğretmeniydi..kursuna gitmesem de onun çok emeği geçti üstüme işin kötü yanı çok samimi dostlarım olmadan kalkıp oynamam şimdilerde

eskiden sarhoşken

-alkolü bırakmadan önce- üniversite şenliklerinin ortasında striptiz dansı yaparak adımı tarihe b.k rengi harflerle kazımışlığım da vardır.

0|0
    0|1
Yükleniyor...