Hayatınızda izlediğiniz en iyi film nedir?

Film izlemek istiyorum ancak çoğunun yarısında kapatıyorum tekrar tekrar izlerim dediğiniz bir film önerirmisiniz?

1|0
73|136

En İyi Erkek Görüşü

• the butterfly efect 1 - 2 - 3
    Aeon flux
    Battleship
    Captan america 1 - 2
    Coherence
    Clash of the titans
    Daredevil
    Electra
    Demir adam 1 2 3
    Awengeres
    Thor 1 2
    Maymunlar cehennemi 1 2 3
    Divergent
    Lucy
    Demolition man
    Edge of tomorrow
    Enders game
    Green latern
    Hızlı ve öfkeli serisi
    Guardians of the galaxy
    I * number four
    I robot
    Gamer
    Reel steel
    Man of the steel
    Örümcek adam serisi
    Frankenstein 2014 yapımı olan
    İn time
    Limitless
    Minority report
    Next
    Pacific rim
    Prometheus
    Surrogates
    Tetikçiler
    The host
    Açlık oyunları serisi
    The lake house (duygusal filmdir ama çok güzel)
    Ultraviolet
    Taşıyıcı serisi
    Yenilmez 1 2 3 (bu dövüş filmidir ilgin varsa bayılacaksın)

buyur arşivimden bir kısım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 135

• Merhaba. Ben savaş kategorisi düşkünüyüm ve şu ana kadar izlediğim en iyi film konu ve sahne efektleri olarak Er Ryan'ı Kurtarmak'tır. Sıkılmadan sonuna kadar izlerim defalarca. Macera düşkünüysen eğer Life Of Pi (Pi'nin Hayatı) öneririm. Bir kaplanla geçirilen dostluğu en güzel haliyle anlatmışlar filmde ve çeşitli dallarda Oscar almış bir film. Aksiyon düşkünüysen konu olarak en güzel film veya izlediğim en güzel film Geçmişi Olmayan Adam'dır. Dizi istersen de Homeland'ı öneririm :)

1|0
    0|0
  • TAARE ZAMANE PAR..

1|0
    0|0
  • Kendi hayatim.. ama tekrar izlemek istemiyorum :) tum dizileri filmleri topla ikiyle carp.. oyle bir seydi mubarek.. yok abi , bu kadar iyi bir film olmayaydi daha iyiydi.. entrika ihanet eksin ohooo..

0|0
    0|0
  • 3 idiots

2|1
    0|0
  • En iyisi demem diğerlerine haksızlık olur. Bu yüzden aklıma geldikçe iyilerden yazalım.
    Slumdog millionaire
    Angel-A
    28 Gün Sonra
    28 Hafta Sonra
    Oyun
    Cube serisi
    Sweeny Todd
    Moulin Rouge
    Machinist
    Sin City
    Illusionist
    Prestige
    Boleyn Girl
    Düşes
    Azınlık Raporu
    Komplo Teorisi
    Number 23
    Doubt...

Daha çok var ama aklıma bunlar geldi ilk etapta.

0|0
    0|1
  • Esaret in bedeli

1|1
    0|0
  • Zevkler renkler tartisilir dram istersen tibette 7 yıl izle romantik komedi ah mary vah mary komedi jim carrynin bir cok filmi ben kendim esim olur aksiyon istersen ben görevimiz tehlike serisi, bourne serisi zor ölüm serisi defalarca izledim polisiyede dejavu, ozellikleolası supheliler basta sıkar ama sonunda kesinlikle ha sktr diyecegin filimlerdendir

0|0
    0|0
  • Lucy

2|0
    0|0
  • Jab tak hai jaan , Rab ne bana di jodi ;) bunları repliklerini ezberleyene kadar izlemiştim ;) 6000 tane film izledim ama bunlar gibisini görmedim ;)

0|0
    0|0
  • Baba serisi
    Matrix serisi
    Fight club
    yuzuklerin efendisi serisi
    kizgin boga
    scarface
    forrest gump
    akil oyunlari
    good will hunting
    Lost highway

Vs vs

1|0
    0|0
  • Google yaz "tesadüf 2001 yapımı" defalarca izledim güzel kadere odaklı bir aşk filmi... ya da " Göl Evi" ilkinde anlayamayabilirsin o ndenle defalarca izleyecksin :) ben 3. de anladım.

0|0
    0|0
  • Forest gamp
    Adalet peşinde
    Esaretin bedeli
    Otel rwanda
    Matrix üçlemesi

İlk aklıma gelenler bunlar

1|0
    0|0
  • 12 Angry Men

0|1
    0|0
  • green mile
    the shawshank redemption
    forest gump
    hachi: a dog's tale
    pulp fiction

0|0
    0|0
    • Hachi yi uyku tutmadığı için saat sabahın beşinde kardesimle izlemistik. Ask filmlerinde bile aglamam ama hachi de hüngür hüngür ağladık.

• evet benide etkileyen hayatımda izledeiğim en iyi filmlerim arasında hüzünlendiğim anlar olmuştu. sabah 5 mi seyrettin bravo yani :)

• Eliza Graves ( Stonehearts Asylum ) son zamanlarda izledigim en iyi film diyebilirim. Hayatımda izledigim en iyi film için biraz zaman lazım gözden gecirmem lazım :) Ama yazdığım filmi kesinlikle izlemelisin :)

0|0
    0|0
  • Life is beautiful

0|1
    0|0
  • Yes Man , 3 İdiots , Black , Titanic , Ada (di caprio), Guguk Kusu, Babam ve oglum ve Leonardo di caprionun butun filmleri...

1|0
    0|0
  • Bu soru benim için zor bir soru çünkü ruh Halim sürekli değişken olduğu için o anki film zevkim ve düşünce yapımda değişiyor

0|0
    0|0
    • Tabiki ama izledğin en iyi film vardır mutlaka

• Evet var hatta yüzlerce ama hepsinin sevme sebebim farklı bu yüzden karşılaştırıp en iyisini secemiyorum

• titanic truva musallat kelebeğin rüyası mucize..

0|0
    0|0
  • A Clockwork Orange

0|0
    0|0
  • var bir kaç tane mesela esaretin bedeli, sıkıysa yakala, gazap ateşi çoook var aslındada bunlar aklımda kalanlar şu an

0|0
    0|0
  • 1-) Fight clup
    2-) pk

0|1
    0|0
  • Oturda kendi filmini izle koy şapkayı önüne, film bitmeden hep başkasının filmini dizisini izler durursun dönde kendi filmine bak belki düzeltecek bir yön bulursun...

0|0
    0|0
  • yeşil yol, pearl harbor

0|0
    0|0
  • taxi filmi serisi..

0|0
    0|0
  • yuzuklerin efendisi serisi
    matrix
    piyanist
    taxi
    cennetin kralligi
    testere
    eyvah eyvah
    bu filmleri tekrar tekrar izliyorum hemde hic sikilmadan bazilarinin izlerken konusmaya basliyacak derecede... ;)@

0|0
    0|1
  • The Lord of the Rings

0|0
    0|0
  • Lucy

0|0
    0|0
  • çakallarla dans

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    105

Kızlar Ne Diyor 72

• Pierrot le fou, Sacco e Vanzetti, Metropolis, O Lucky Man!, Touch of Evil, Hiroshima mon amour, Noviembre, Week End, Nattvardsgästerna.. Çok var çook.. seçmek zor :)

0|0
    0|0
  • Uyumsuz

1|1
    0|0
  • Harry potter serisi favorim olum yadigarlari 2 (fantastik biliyosundr zaten seriyi 23 kere izledim yanilmiyosam bastan sona yinede izlerim)
    Hachiko (dram gercek konu )
    Yesil yol (buda fantastik gbi ama konu guzel )
    Altinci his (azicik gerilim )
    Emily rose seytan carpmasi (2 gun beni annemle yatiran daha sonrasinda psikologa gittigim korku filmi :D )
    Her cocuk ozeldir (insanin icine isleyen bir film duygusal buda )
    Christy ( gerilimli bir film biraz ama guzel )
    Telefondaki yabanci (gerilim gibi guzle ama )
    Takip 1 96 saat/ takip 2 İstanbul ( hastasi oldugum bir aksyon filmi. konu muthis )
    AKlima gelenlr bunlar hepsinide cok severek izledim :) ve yinede izlerim. hepsi muthisti. tavsiyede ederim :)

0|0
    0|0
  • MUCİZE. harika bir film hala vizyonda mı bilmiyorum ama kesinlikle öneririm. Ben sürekli sinemaya giden biriyim ve mucizeden sonra hiçbir filmden bu kadar zevk almadım. Ayıca the black veya şeytanın eli de olabilir onlarıda seve seve izleyebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Çingeneler Zamanı
    3 idiots
    taare zamane par
    kuch kuch hota hai
    boş çerçeve
    barfi

0|0
    0|0
  • Şu anda aklımda olan
    Baby and Me
    Ayat Ayat Cinta
    RamLeela

0|0
    0|0
  • Benim ki saplantı abartılı bulabilirsin yaptığımı ama Leon 200 300 kere izlemişimdir şiddetle tavsiye ederim sıkılmadan izler aşık olursun

0|0
    0|0
  • Rose Red Konağı

0|0
    0|0
  • My name is Khan ve Avatar

0|1
    0|0
  • savas ya da tarıh tarzı seversen cennetın krallıgı, ya da medıko (hekim), aşk dersen pek anlamam ama kış masalını sevmiştim. onun dısında dram dersen hachıko, yeşil yol. komedi pulp fıctıon. ayrıca yorumlarda gorduklerımle bırlıkte esaretın bedelı adalet pesinde azınlık raporu prestige forrest gump akıl oyunları.

0|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli

0|0
    0|0
  • my name is khan. Mutlaka izle inanilmaz bir hint filmi. My

0|1
    0|0
  • 3 idiots

0|1
    0|0
  • Ne tür bir film soruyosun?

0|0
    0|0
  • The shawshank redemption tek geçer bir de know you see me var sıkılmadığım

0|1
    0|0
  • Lucy

0|1
    1|0
  • My name is Khan

0|2
    0|0
  • Klasiktir ama Titanic. Ne kadar da izlesem sıkılmıyorum.
    Hachiko Bir Köpeğin Hikayesi
    Ghajini

0|0
    0|0
  • Esaretın bedelı

0|0
    0|0
  • Fetih 1453 herkes yabancı filmler demiş:) Benim için en iyi o çünkü hayatımda en çok etkilendiğim film. Çok farklı hislere kapıldım ağladım. O filmle başka filmleri kıyaslamam bile.

0|0
    1|0
    • :) fetih 1453 izleyip bunu izlemeyenler coook sey kaybeder...

http://youtu.be/lA84ex1ATpA

• @kargaklavuz hepsini izlemedim az başına baktım kapattım. Eleştiri adam gibi yapılır kahkaha attırarak değil:) Benim en çok etkilendiğim film bu bişey kaybetmemenin derdine düşmedim. Sanada bana bir şeyler kazandır demedim
      Şu eskiyi veren kızın zoruna giden neydi merak ettim salak ya:D. Neyse kimse daha yazmasın cevabımın altına yorum filan.

• Bence cok eglenceli sen cok kapali bakmisin olaya benim anlamadigim filmi sen mi cevirdin senin niye zoruna gidiyo birak faruk aksoy düsünsün... @Nehir61_

• aksiyon gerilim seviyorsan er ryani kurtarmak ben efsaneyim dram seviyorsan forrest gump truman show izledigine pisman olursan gel ifsa et beni 😁

0|0
    0|0
  • Cinta cinta Aşk.
    One day.
    Babam ve Oğlum efsaneler bence.

0|0
    0|0
  • Dhoom 3 , chennai express ve transcendence

1|0
    0|0
  • Amelie
    Eğer izlemediysen kesinlikle izlemelisin.

0|0
    0|0
  • 3 idiot :) mukemmel bir hint filmi hem ağlatip hem güldürmüştü

0|1
    0|0
  • Whiplash cok guzel bir film ama sonuna kadar merak etmek istiyorum desen gone girl david fletcher filmi

0|0
    0|0
  • Başlangıç, siyah kuğu, 3 idiot, her çocuk özeldir.

0|0
    0|0
  • Ben tam bir film hastasıyım günde 1 film mutlaka izlerim o kadar cok film izledim ki hangisini yazıyım bilemedim aksiyon ve gerilim filmler hep etkili olmuştur bana

0|0
    0|0
  • Dracula

0|0
    0|0
  • evim sensin cok güzel ve duygusal :/

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    42
Yükleniyor...