Matrix filmlerini tam olarak izlediniz mi?

Matrix'i hepimiz 3 film olarak biliyoruz, fakat internette araştırdığıma göre tüm filmlerinin isimlerini dahi bir arada bulamadım. Torrentte bununla ilgili trilogy paketleri var ama onlar bile nadir. Çoğu sadece 3 filmi baz almış. Öncelikli Matrix 3 filmden ibaret değildir. Sıralamayı yazıyorum.
The Matrix 1999
The Matrix Reloaded (2003)
The Matrix Revolutions (2003)
The Animatrix (2003)
Kaydara (2011)

3 filmi biliyorsunuzdur açıklama gereği duymayacağım onları. The Animatrix üçlemenin son filmi olan The Matrix Revolutions'dan hemen önce de izlenebilir. İçinde bulunan Kid's Story kısa filminde Micheal Karl Popper karakteri Reloaded'da ve The Matrix Revolutions'taki şu çocuktur: http://i.hizliresim.com/39AW09.jpg

Ayrıca The Animatrix'te makinelerin nasıl isyan ettiği savaşın nasıl olduğu gökyüzünün nasıl karardığı da anlatılmaktadır. II. Rönesans olarak geçer. Çok kısa da olsa Animatrix'te Neo'yı da görüyoruz.

Kaydara filminde anlatılan ise Matrix'teki bir insan topluluğudur. Seçilmiş kişi kehanetine inanmazlar ve seçilmiş kişiyi ortadan kaldırmayı hedeflerler. Eleştirmem gerekirse serinin en kötü filmi diyebilirim.

Güncellemeler:
Cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Sadece serinin 2 filmini izledim

0|0
    0|0
Yükleniyor...