Osman Pamukoğlu Kimdir?

Osman Pamukoğlu kimdir?
Yazdığı kitapları okudunuz mu?

• Tanıyorum Kitaplarını okudum
    38% (3)83% (10)65% (13)Oy Ver
  • Tanımıyorum Kitaplarını okumadım.
    62% (5)17% (2)35% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Eşref Bitlisin askeri..
    93 te terörü bitirme noktasına getiren cesur komutan.. Erdal Sarızeybeğin de komutanı olur ayrıca..

1|2
    0|0
    • 1993/1995 hakkari kuzey ırak operasyonları 13.500 olan terörist sayısı 4.000 ne düştü son yapacağı büyük operasyonu engellemek
      İsteyen hükümet yüzünden ilk başta verdiği sözü tutarak görevinden istifa etti. Engel gelmese son operasyon olacaktı bitirmişti

• Büyük operasyonun birinde tipiye yakalanmış ve askerlerine yardım gelene kadar silahların dipçikleri dahil yakılacak askerim üşümeyecek diyen ve benim askerimi ailesi buraya leş toplamaya yollamadı diyen bir insan bir babadır

• Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• tanımam

0|1
    0|0
  • tanıyorum kitaplarını okumadım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• takdir ettiğim bir isim birikimli bir adam onu destekliyorum
    kara tohum kitabının okudum çok güzeldi...

0|2
    0|0
  • Takdir ettigim sevdigim saygi duydugum keske basta olsa dedifim biri ama yanindakilerin bazilari islam karsitlari

0|2
    0|0
  • Adamin dibidir

0|3
    0|0
  • Osman Paşa Türk Halkının son umududur.

0|4
    0|0
  • Kan uykusu diye bir belgesel var izlemeni tavsiye ederim... Ayrıca Güneydoğu'da unutulmayanlar adında bir kitabı var onuda okumanı tavsiye ederim...

0|2
    0|0
    • Ben kendisini çok iyi tanıyorum ve takipçisiyim tüm belgesel ve kitapları arşivimde son kitabı sun tzu hariç onu bulamadım

• Benim gozlemlerime gore ataturk ilke ve inkilaplarina bagli milliyetci bir lider. Mhp ve Chp nin grevini ustlenecek ve buyumeye elverisli bir parti

0|2
    0|0
  • başarılı bir askerdi... siyasi görüşlerimiz uyuşmuyor..

0|2
    0|0
  • bir ara belgeseli vardı terörle ilgili tsk yüksek rütbeli eski asker.)

0|2
    0|0
    • 5 tane üstün birlik yetiştirme nişanı almış tek asker. 2005 yılında emekli olmuş tümgeneral :)

• Başa geçmesi gerekenlerden biridir

0|2
    0|0

0|1
    0|0

0|2
    0|0
Yükleniyor...