Başlanması Gereken Yabancı Diziler-Filmler?

Arkadaşlar İzlenmesi Gereken Filmler Ve Diziler Tavsiyeniz Var mı?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Film olarak en başta Tarantino ve Kubrick'in tüm filmleri. Dizi olarak da Parade's End, The Tudors, Breaking Bad, Sherlock, Game of Thrones, Arrow...

0|1
    0|0
    • GOT arrow u biliyorum breaking bad a baktım da ilk bölümü biraz sıkıcı gibi geliyor izlemelimiyim karar veremedim teşekkürler bu arada filmlere bakıcam

• Tarantino'yu Pulp Fiction ve Kill Bill 1 &2 ile sevdim. Kubrick'i ise The Shining ve A Clockwork Orange ile.

• Sağol ilgilendiğin için bakacağım kesinlikle.. iyi günler dilerim

Kızlar Ne Diyor 1

• The walking dead harika

0|0
    0|0
    • İzliyorum sezon arası verdiler sanırım çıkmadı hala yayına

Erkekler Ne Diyor 4

• Marco Polo izledim en son
    hosuma gitti

0|1
    0|0
  • açlık oyunları izle

0|1
    0|0
  • Bir önceki sorunada yazdığım gibi "Game of Thrones" :D
    sezon 5i bekliyorum izle pişman olmazsın.

0|1
    0|0
  • Game of Thrones ve The walking dead izleyip seviyorsan diziden anlıyorsun demektir. Sherlock izlemediysen henüz büyük kayıp. ismine aldanıp dedektif dizisi diyerek önyargılı yaklaşıp izlemediysen henüz büyük eksik. aynı şekilde hannibal da öyle. ikisini de yakın zamanda keşfettim ve mükemmel diziler. person of interest de en az onlar kadar kaliteli. tabi diziye alışabilmek için ilk 2-3 bölümünü sıkılmadan izlemen gerekir. sonrasında zaten mecbur kalıp izliyorsun :)

0|0
    0|0
    • Person Of interest vazgeçilmezimdir benim :D GOT ve TWD izliyorum ama şu aralar hangi bölümde kaldım unuttum üniversiteden dolayı ilerde tekrardan başlamayı düşünüyorum bakacağım diğerlerine çok teşekkür ederim

Yükleniyor...