Baykuş sembolunun anlamı ne?

okan bayulgende olsun baska yerlerde olsun nedır bu baykus sembolunun anlamı?

0|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

• baykus aslında bılgelıgın semboludur bazı mıtlerde bilgelik ve savas tanrıcası athenanın semboludur. ayrıca hatırlarsınız ormandakı hayvanların cızgı fılmınde baykus hep bılgedir ...

0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hiç duymadım ama bilgeliği temsil ediyormuş diye öğrendim az önce, konuyla ilgili olarak Okan Bayülgenin bilgelik ile ilgili bağlantısını kuramadım.

0|0
  • Bana bi baykuşlu kolye bile almıyolar :(

0|0
  • Gören kişinin basına bir ugursuzluk getireceğine inanılan bir kuş diye biliyorum

0|1
  • bilgelik

0|0
  • Baykuş bilgeliği sembolize eder.

0|0
  • bilmiyorum hiç merk ta etmedim

0|0
  • Baykuş bilgelik demek

0|0
  • illüminati derler

ama bana küçük emrah gibi gelir

0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Mimar Sinan Üniversitesi'nin logosunda da yer alıyor..

0|0
  • keke inci sozlugun reyizi o baykuş reyiz :) ayrca itanbul buyuk sehirin tarafdar kulubu de incicilerin kurdugu bir kulup onunda sembolu baykus . okana gelince o bilincsiz olarak kullaniyo keke:)

0|0
  • inci sözlük..

0|1
    • pekı ıncı sozlukte neden baykus sembolu var?

• baykuş hayvaların reisidir :)) baykuş aynı zaman da masonlardada önemli bir yere sahiptir ! son yıllarda da 2 yıldır çok popüler oldu .. kolyesi .. ev süsü falan .. onda bi bit yeniği var..

• program geceleri yapılıyo , baykuşlar geceleri çıkıyo gibi bi ilişki kurmuş olabilirler kanımca

0|0
  • Babam Bu Kadar Güzel Pasta Yapmayı Nereden Öğrendi? pejoda olsun başka yerde olsun bu aslan simgesinin anlamı nedir. neden aslan

0|0
  • Büyükşehir belediyesporu tuttuğu için baykuş sembolü koymuş demek ki:) link

0|0
  • Altını şer incisi ker.

1|1
  • İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un taraftar grubu var Boz Baykuşlar diye :) Aklıma o geldi :)

0|0
  • yiyici vurucu kırıcı tipleri sembol eder

0|0
  • İnci sözlük sembolü

1|2
  • Karga daha guzel bence

0|0
  • antik uygarlıklarda güzel sanatları simgeliyor

1|0
  • Baykuş bilgelikse, inci sözlükte niye baykuş kullanılıyor o zaman? İnci Sözlük bilgeliğe düşman bir abazan ortamı :)

0|0
  • gece uyumaz gündüz uyurun simgesi

1|0
Yükleniyor...