Üniversite tatil turları?

3 sene önce falan arkadaşlarım bazı turlarla tatile gimişlerdi genelde Nisan mayıs aylarında oluyor. Öğrencilere yönelik oldugu için daha ucuz oluyor. İnternetten de araştırdım ancak istedigim bilgilere ulaşamadım. Aranızda iyi bir etkinlik yapan tur hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar? Kısacası önereceginiz öğrenci turlarını soruyorum

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Universitelerinizde duyuru panolarında afişler asılıyor ve bugunlerde cıkmaz o Mart sonuna dogru cıkar unifest hesabı bu sene ben düzenlemeyı planlıyorum boyle bır organizasyon calısmalarını yapıyorum

0|0
    0|0
    • Evet öyleymiş denk gelmediğim için kaçırmak istemiyorum. Nisan mayıs gibi düşünüyorum. Sen bir tur falan mı hazirlicaksın?

• evet otellerle gorusme halindeyım ve 5-6 tane universitenin aktivite klupleri ile bağlantım var tatilden onceki zamanlarda duyuru cıkıyor ve turu duzenleyen acentalar kısıler gelip stand kurup odemelerı alıp rezervasyon belgelerını sızlere verıyor

• Peki aklımda olacak takip ederim teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen Üniversiteli misin?

0|0
    0|0
  • ilkbaharda otellerinin boş kalmaması için turizmcilerin kampanyaları var. gayet ucuz oluyor ama tatil bölgeleri o tarihlerde the walking dead sokaklarına benzediği için pek bir zevk alabileceğini düşünmüyorum. :D

0|0
    0|0
    • kafa dinlemek mana:)

• kafa dinlemek ne la. yaşlımısın emeklimisin :) içiniz çürümüş sizin. gidin evinizde yatın o zman :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...