Yüksek bir ücret teklif etselerdi soyunur muydunuz?

Playboy Dergisinden teklif geldi ücreti gayet iyi .. Sizden çıplak resimlerinizi çekmek istediklerini söylediler .. Böyle bir durumda ne yapardınız?

0|0
17|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Türkiye de doğmamış olsam, Türk aile sisteminde yetişmemiş olsam, Amerikalı filan olsam çok rahat kabul eder soyunurdum, hatta bide üstüne şansım varsa ünlü olur, hollywood yıldızlığına bile terfi ederdim (bkz bugun milyon dolarlar kazanan oscarlı kadınların yarısı playboydan geçmiştir.) ancak o şekilde yetişmediğimiz için, Türk aile ve kültür yapısına göre büyüdüğümüz için, bir Türk olarak ve hissederek hayır asla yapmazdım, bizim kültürümüzde de nerdeyse hiçbir kadının bunu yapabileceğini de sanmıyorum.

1|1
    0|0
  • Asla...!Kendimi eskitmeye hiç niyetim yok ayrıca özel bir durumu neden herkes görsünki onlar bana özel şeyler.

0|1
    0|0

• parayı cazip vermişsin, bir arkadaşım vardı onun sorularını hatırlattı ...soyunur musun, sevişir misin vs sorular sorardı birde üstüne sıkıştırırdı..yok derdim ..ama trilyonlar vercekler ...yok derdim .ama çok açsın fakirsin...yok derdim... ama çocuğun ölcek...bilmiyorum derdim .. ama dünya yok olcak...

0|1
    0|0
  • öyle bir şey olursa ne o parayı paylaşacak sevdiğim kalır ne parayı yiyecek hayatım

0|0
    0|0
  • Tabiki de hayır.. Ailemin suratına nasıl bakarım.. Ki doğuluyum.. Ben eve gelmeden babam doğrar beni.. Hadi ailemi geç, aynaya nasıl bakarım.. Bazıları ne var ki resim değil mi sonuçta diye düşünebilir ama öyle değil bence, vucut pazarlığıdır o ..

0|0
    0|0
  • dünyayı vericeklerini bilsem kabul etmezdim bunu benim hayatımdan biride yapsa o an onunla ilişkimi keserdim hayatımda yeri olmazdı asla

0|0
    0|0
  • Cık..Olmaz..Olabilitesi imkansız .. u_u

0|0
    0|0
  • Bu o...puluk gıbı bısey.Para karsılıgında soyunmak.İnsan bedenı mal degıldır satılamaz,kiralanamazda

0|0
    0|0
  • bu hayatta son yapacagm şey budur.

0|0
    0|0
  • Bu sefer imkansızı başaramam: )

0|0
    0|0
  • Tabii ki hayir isterse dunyayi versin.

0|0
    0|0
  • yok ya herşey para değil..

0|0
    0|0
    • Gençken vücudun güzelken, yıllar sonra için güzel bir anı olabilir mi?

• yapmazdım ne teklif ederlerse etsinler

0|0
    0|0
  • sanat için soyunurum

0|0
    0|0
  • Hayatta hiç kimsem olmasa yapardım..

0|0
    0|0
  • Bu p*rno yıldızı olmaya ilk adım gibi birşey. Kabul etmezdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Alacagim para rezaletimi kapatabilecek mi ?

5|1
    0|0
  • soruyu yanlış sormuşsun

sanat için soyunur muydunuz ? üstüne birde para verseler ?

şeklinde deseydin millet balıklama atlardı

1|1
    0|0
  • tabiii niye olmasın bayanlar için canım feda...

0|0
    0|0
  • Olmaz olamaz imkansız.

0|0
    0|0
  • bence parayı bastırdıktan sonra soyunmayacak kişi yoktur...

sadece herkes değeri kadarına soyunur...kimisi azına,kimiside çoğuna razı olur...

0|0
    0|1
  • Sanat için soyunurum; ama playboy alır mı bilmem ahahah :))

1|0
    0|0
  • Vallaha soyunurum :) Ama çok büyük bi meblağ olmalı :)

0|0
    0|0
  • ... Playboy'a soyunan Türk kızı duymadım.

0|0
    0|0
  • Ohoo hiç sorun değil.. :)

0|0
    0|0
  • tıpta sanatta ayıp utanma gibi kavramlar yoktur yani bilmiom gibi sanırım soyunmazdım yaa:)

0|0
    0|0
  • ne o sana teklif mi geldi:)

şahsen kabul etmem...

0|0
    0|0
  • kızlara sormuşsun ama ben de cevaplim.

soyunurdum ama tutup yanlara ayırmazdım :D:D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...