Grinin elli tonu'nu izleyenler, nasıldı?

grinin elli tonu'nu izleyenler, nasıldı?

• iyi
    70% (7)50% (4)61% (11)Oy Ver
  • kötü
    30% (3)50% (4)39% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|8

Erkekler Ne Diyor 7

• Ya ben anlamıyorum. Aynı soruyu 32423423 defa soruyorsunuz. Ulan hiç de utanmıyorsunuz. O zaman benim sorularıma tepki veren, ''Hayııır biz kaşar değiliz'' diyen kızlar başka siteden mi acaba. Utanın biraz be ar damarınız mı çatladı?

0|2
    3|1
    • bu soruyu soran herkese bu yorumu yaptın mı :D

• asıl sen şu yazdığının ne kadar salakça olduğunun farkına var.
      film kötü de olabilir erotik de. izlemeye ve fikrimi söylemeye hakkım var. buna da sen karışamazsın.
      düşünceni söyleyebilirsin ama benim düşüncemi yargılayamazsın.
      benim gibi kızlardan da hoşlanmıyormuşsun ya ben sana çok bayılıyorum.
      niye bu kadar gereksiz insanlar olmak için bu kadar çaba harcıyorsunuz ki acaba

• Yargılamak ne demek? Sloganlarla konuşmayın. Tabi ki yaptığın davranışın iyi mi kötü mü olduğunu düşünüp tartacağım. Ve bunu dillendirmek de düşüncemi ifade etmek oluyor. Sen niye bu kadar kızdın? Niye bu kadar dokundu ki.. Sadece düşüncelerimi söyledim. Sloganlarla konuşmayı bırakın önce. Bilinçli gençlik lazım bize. Haya etmeyen, utanmayan, ahlak nedir bilmeyen insanlar değil.

• bir tane güzel kız.. bir tanede yakışıklı zengin çocuğu sokmuşlar stüdyoya seviştirmişler devamlı... kitabı kadar güzel değil.. beklentiyi yüksek tutma..
    bir de devam filmi de olacak.. konu bağlanmadını finalde..
    çekilince de izlemem devam filmini..

0|0
    0|0
  • İzlemedim. :D

1|0
    0|0
  • İzleme (m) dim

0|0
    0|0
  • Izlemedim

0|0
    0|0
  • Daha izlemedim

0|0
    0|0
  • Izlemedim. tavsiye de etmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben kitabını okudum. Filmi daha görmedim ama genellikle kitaplar filmlerden daha sürükleyici oluyor. Mesela Suç ve Ceza'da olduğu gibi, çoğu kimse okumuştur yani onun filmi çok sinir bozucuydu, zaten psikolojik bir olay hepsi ama, kitap daha sürükleyiciyken filmi yarısında bıraktım. Bakalım artık...

0|0
    0|0
  • Bugün varsa izleyeceğiz

0|0
    0|0
  • Yarın gidicem inş:)) heyecanlıyım kız:))

0|2
    0|3
  • Ben bilgisayardan izlerim, sinemasına gitmek istemiyorum 😂

0|1
    0|3
    • Evde rahat rahatt sahneleri degerlendirirsin yorumlarsin :pp

• Hayır ne alakası var zaten kızlarla birlikte izlicez, sinemasına gidip de garip tepkiler almak istemiyorum

• iyi.

0|0
    0|0
  • izlemedim ama izlerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...