Arkadaşlar bir yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar ben 1 Martta evleniyorum ama zengin bir aileye sahip olduğum için önceden hiç yemek ve temizlik vb işler yapmadım temizliği yapabilirim ama yemek konusunda bir yardımcı olabilir misiniz yani yemek tarifi alabileceğim siteler hangileri? Şimdiden çok teşekkür ederim :D

Güncellemeler:
Geceki sorumdan dolayı ne ara karar verdin demeyin çünkü yıldırım hızıyla yaşıyorum mübarek bugünde istemeye gelecekler on beş gün sonra da düğün var hayır desem de herşey ayarlanmış benim elimden bişey gelmez

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

• Kanki nete yazsan cikiyo ben tek kaldigimya ya disardan siparis veriyodum ya da makarna felan yapiyodum

1|0
    0|0
    • Baktin hoslanmoyosun cocuktan sana kotu davraniyo yemek yapma birakir seni :D

• tamam kanka sana iyi uykular :D

• Sagol kanki

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• 18 yaşında evlenilirmi ben evlenmiyim babamdan özgür olayım istediğim gibi yaşıyım diye üni bitirip kariyer yaptım

1|0
    0|0
  • Daha gece evlenmek istemiyordun adamı tam tanımamıştın ne zaman karar verdin

1|1
    0|0
    • Valla hayır desem de herşey hazır ben de inat etmemeye karar verdim :D

• Mantık yanlış ama sen sevdiysen sorun yok , tekrar mutluluklar

• Evet mantık evliliği oluyor tektar teşekkür ederim

• Arkadas su zenginimi katmasan ;)) ben sana ogretirim soz yemek yapmayi cok iyi biliyorum

1|1
    0|0
  • Ne yapcaksan youtube yaz =) izle ve uygula bu arada mutluluklar dilerim

1|0
    0|0
  • kursa gitsene

1|0
    0|0
  • Utan bee ben bıle dunya cesit yemek yapıyom hemde on numara :D

1|0
    0|0
  • 7 saat önceki sorunda seni istemeye geleceklerdi daha? 7 saatte ne ara geldiler istediler gecenin bir yarısı da evlilik gününü kararlaştırdınız :( sherlock is here

1|0
    0|0
  • zenginim.

1|0
    0|0
  • Yapa yapa öğrenirsin ya nette çok yemek tarifi veren siteler var arattır çıkıyo zaten. Ben bile birçok yemek yapmayı biliyorum senin bu zamana kadar bilmemen abes olmuş )

1|0
    1|0
    • Benim yetiştirilme şeklim biraz farklıydı evin tek kızı benim bir tane de abim var bildiğin el üstünde büyüdük

• İster inan ister inanma ben gerçeklerden başka hiç bişeyden bahsetmiyorum yalanlada aram seninki kadar iyi değil ama gerçekler bu hava atacak olsam böyle yazmam ben herkesin bir gururu vardır yani

• 7 saat önce istemeye geleceklerini sormuşsun soruda yani dün gece saat 23 ve şimdi 1 Mart düğün tarihi :) Sencede saçma değilmi :)

• daha 3 gün önce senin gibi yalnızlara içki ısmarlıyordun bu ne hız mübarek jadghjakdg :D

0|0
    1|0
    • Vallaha yıldırım hızı benim de bişeyden haberim yoktu ki beni ayakta uyutmuş ailem de haberim yok

• Aaayy çok özür dilerim +lıycam derken -ye bastım yanlışlıkla

• no problema simeone :))

• 2 dk önce istemeye gelicekler diyordun

1|0
    0|0
  • Sanırım fakir biriyle evleneceksin.

1|0
    0|1
  • Google amca yardımcı olur sana 😉

1|0
    0|0
  • oktay ustaaa yeşil elma :D

1|0
    0|0
  • Acele etmeseydin kız o kadar :) erken evliliklerin sonu genel olarak boşanma oluyor şuanki devirde tabi :)

1|0
    0|0
    • Ben oğlanı doğru düzgün tanımıyorum bile herşeyi ailelerimiz planlamış

• Aileleriniz planladıysa birşey diyemem. Bana sadece mutluluklar dilemek düşer :) bu arada görücü usulü tarzı evliliklerde boşanma oranı daha düşük oluyormuş bu da iyi bir haber sayılır senin için :)

• Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Facebookta pratik ev yemekleri diye bir sayfa vardı güzeldi

1|0
    0|0
  • portakalagaci. com a gir. ömründe hiç yemek yapmayanbiri bile buradan bakarak yapınca güzel yapıyor (mesela ablam. bekarken hiç mutfağa girmezdi yemekleri ben yapardım. gerçi dikkat et temizlik yapmasını da öğren ama onun için site yok. ablam o konuda çok zorlandı. :) temizlikçi tutsanız bile yemek yaptığında o mutfağı biri temizlemeli)

1|0
    0|0
  • Madem zenginsin yardımcı tutarsin

1|1
    0|0
    • Yaa ben kıskanç birisiyim kocamı kıskanırım o yüzden kendim öğrenmek istiyorum

Yükleniyor...