Okuduğunuz en son kitaptan kısa bir alıntıyı burada paylaşır mısınız?

Okuduğunuz en son kitaptan kısa bir alıntıyı burada paylaşır mısınız?

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• "İş yemeğinde ki arkadaşları ile konuşurken kendinden çok emindi. Karşısındakileri etkilemeyi başarmıştı. Bunu nasıl yaptığını sorduğum da bana , sıcak ve içten bir gülümsemenin her zaman işe yarayacağını söylemişti. Asla karşı tarafa negatif enerji vermiyordu , bütün kontrol ondaydı ve kendisinin bu iş için uygun biri olduğunu onlara kabul ettirdi"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Gerek makalelerimi gerek diğer yazılarımı daima toplar saklardım. evrakım iki defa ittihadçılar hükümeti tarafından zapdedildi

Rıza Nur

0|0
    0|0
  • sorunun bitanesi 80. sayfanın 10. cümlesinin resmini istemişti bende sayfayı atıım
    http://i.hizliresim.com/YvkG4k.jpg

0|0
    0|0
  • Kitap okuyacak kadar zamanım yok

0|1
    0|0
  • Bu şehirde yalnızca bir kapı bekçisi oldugu gibi, rüya okuyucu da yalnızca bir kişi. Çünkü rüya okuyuculuğu için, rüya okuyuculugu ehliyeti gerekir. Şimdi sana o ehliyeti vermem gerek.

0|0
    0|0
  • Cin Ali, atı arabadan çözdü. Hepsi koşup ata ot verdiler. Bir kova da su verdiler. Hepsi atı çok sevdiler..

0|1
    0|0
  • ''hangisi acaba? insan sadece tanrının hatası mıdır , yoksa tanrı mı insanın hatasıdır?''

''mutluluğun formulü: bir evet, bir hayır, düz bir çizgi, bir hedef.''

0|0
    0|0
  • En son lise 1 de okumuştum.
    Kitabın ismini bile hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • "Hayatım ciddiye alınmasını istediğim bir oyundu."

0|0
    0|0
  • Insanlar nehirler gibidir kimi yerde derin kimi yerde sig kimi yerde siddetli akarama hepsinin kaynagi birdir bu yuzuden insanlari iyi kotu diye ayirmak dogru degildir. Kimisi nehirin derin olan yeridir kimisi genis kimisi dar...

0|0
    0|0
  • Recep Tayyip Erdoğan'ı karısı Emine Erdoğan öldürecektir. Ben demiyorum Kitap diyor

Halicteki Simonlar

0|0
    0|0
  • Yaşam kaybetmeyi öğrenmektir...

Ahmet ümit - Kukla.

0|0
    0|0
  • gelecek korkusu yüzünden , insanlar, görünmeyen şeylerin soyut olduklarını düşünürler... leviathan

0|0
    0|0
  • Sen yeni sürgün vermiş çam yeşili gözlerinle bana bakarken ben...

0|0
    0|0
  • Olmasa mektubun.. yazdıkların olmasa. kim inanır senle ayrıldığımıza.

0|0
    0|1
  • Xper kazanıcam malesef yok :))

0|0
    0|0
  • Iman edip iyi isler yapanlara gelince Allah onlarin mukafatlarini tastamam verecektir

0|0
    0|0
  • kızım nedir bu sendeki araba sevdası recaizade mahmut ekrem misin sen

0|0
    0|0
  • her buyuk bir servetin altinda buyuk bir gunah yatar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Filme gitmeden önce yarım bıraktığım Grinin Elli Tonunu bitirdim o yüzden;
    " Kapım vuruldu. Yüreğim ağzıma gelmişti ve sesimi bulamıyordum. Yine de kapıyı açıp içeri girdi. Lanet olsun spor yapmıştı. Kalçalarından düşecek gibi duran gri bir eşofman altı ve saçları terden rengi koyulaşmış gri, kolsuz bir tişört giymişti. Christian Grey’in teri kavramı bana tuhaf şeyler yapıyordu. Derin bir nefes alıp gözlerimi yumdum. Kendimi iki yaşında gibi hissediyordum: Gözlerimi yumarsam, gerçekte orada olmazdım." 🙈

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/dnX36Q.jpg sokratesin savunması

0|0
    0|0
  • Gündüzsefası çiçegi çirkin değildir ve birtek gündüzleri değil isminin aksine geceleri de açar.. :/

Sarah Jio romanından..

www.zengardentr.com/.../pr_01_76_max.jpg

0|0
    0|0
  • Korkuyorum...
    yeniden sevmekten değil,
    benzerine yenilmekten

1|0
    0|0
  • "Banka insandan cok farklidir. Bankada calisan herkes bankanin yaptiklarindan nefret eder ama banka yine de yapar bunu. Banka insanlardan cok daha ustun bir seydir. Canavardir o. insanlar tarafindan kurulmustur ama onlarin denetiminden cikmistir."

0|0
    0|0
  • Gözyaşı bilmez neden aktığını. Ama göz bilir neye ağladığını.

0|0
    0|0
  • Herkese kahve ismarlayasim var

0|0
    0|0
  • ""Ve sevisme insanın tum iliklerini sızlatarak onda farklı bir boyut oluşturuyordu ". Mutlu çift/arefeni mitofanof

0|0
    0|0
  • intihar etmeye calisan iki insan biri gay oldugu icin biride sisko oldugu icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...