Hayatınızdaki "Keşke" leriniz neler?

Hiç hayatınızda keşke şunu yapsaydım, keşke bunu söylemeseydim, keşke onu kırmasaydım vs. dediğiniz anlat oldumu ?

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Oldu da geri döndüremiyoruz zamanı malesef. En iyisi hatalardan ders çıkarabilmek ve kendini geçmişten dolayı suçlamamak.

0|1
    0|0
  • İlk aşkıma soguk davranmasaydım da sonra pişman olup 3sene ceremesini çekmeseydim bunun.

0|1
    0|0
  • keşke gecen gün buldugum parayı bagışlamasaydım:DD

0|1
    0|0
  • sayamam cunku yetmez kelimeler

0|1
    0|0
  • Keşke kimseye güvenmeseydim.yarı yolda brakıldım hep.Ve keşke herkese açıkca herseyı söyleyebılseydım

0|1
    0|0
  • keske o öküze kalbimi kaptirmasaydim gibi bir keskem olmustu bi zamanlar hahahay :D

0|1
    0|0
  • keşke onunla hiç konuşmasaydım

keşke o üniversiteyi değilde diğerini tercih etseydim

en önmlisi keşke bu kararları kendim alsaydm şimdi bu kadar kızgınlık yaşaamzdım

0|1
    0|0
  • Evet oldu maalesef.Ama herseyden bır ders alıyorsun olması gerekmiş oldu ıste keşkenın bır faydası yok..

0|1
    0|0
  • tek bir keşkem var onun dışında hiç bi şekilde geçmişime bakmıyorum.çok yazdım onu ya.burda da yazmayım şimdi.

0|1
    0|0
  • Keşke insanlara hakettiği değeri biçebilsem.

0|1
    0|0
  • keşke doğduuğm gibi tertemiz kalabilsydim

0|1
    0|0
  • keşke üniye hiç gitmeseydim

0|1
    0|0
    • ,başkalarına ayırdığım vakitte kıyasla kendi dünyamda iç çekişmelerim olurdu.buda beni daha çok geliştirirdi.kendime daha çok zaman ayırırdım,işime yaramıyacak zevk almadığım dersler yerine ilgi duyduğum bir konu üzerinde yoğunlaşırdım.insanlardan uzak yaşardım.öyle olunca daha mutlu hissediyorum.galiba yazar felan olunabilirdi

• keşke onu hiç tanımasaydım ...

0|1
    0|0
  • keske keskelerim hic olmasa

0|1
    0|0
  • keşke başta ona yalan söylemeseydım. eğer zamanı geriye alma gibi bişey olsaydı elımde o ana geri döner ve ona söylediğim yalanı değşştirirdm.

0|1
    0|0
  • Çok oldu ama mecburen yasamak zorundayız

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Keşke şuan ki gittiğim lise yerine başka bir liseye gitseydim ve böyle aptal ama kendini beğenmiş bir kıza aşık olmasaydım :S

0|1
    0|0
  • Keşke o son kadehi içmeseydim :/

0|1
    0|0
  • Keşke iki yıllık mes yük.okulunu kasten 4 yılda bitirmeseydim

0|2
    0|0
  • keşke halamları tekrar görebilsem

0|1
    0|0
  • çok şükür tek bir keşkem yok.. keşkelerle yaşanırmı yahu allah korusun

0|1
    0|0
  • pek keşkelerim yok içimde tutmadım

0|1
    0|0
  • Keşke elime geçen bütün paraları geçtiği gün bitirmeseydim.

0|1
    0|0
  • çok var anlatsam roman olur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...