Sıradan bir insan V for Vendetta'daki V gibi olabilir mi?

V for Vendeta daki V karakteri psikoloji edebiyat felsefe siyaset yakın dövüş silahlı dövüş bomba yapımı konularında uzman yüksek güçlü ve aşırı hızlı bir karakter.Filmin sonunda Bay Creedy ve adamlarını ellerinde silah olduğu halde bıçaklarıyla birkaç saniyede öldürdüğü sahne beni çok etkilemişti.Sizce sıradan bir insan da V gibi olabilir mi?

Güncellemeler:
Dalgaya almadan cevap verin

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Uzun zaman alır , ayrıca şiddete karşıyım ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• impossible

1|0
    0|0
  • Belki olan vardır biz göremiyoruzdur...

0|0
    0|0
  • İzlemedim.

0|0
    0|0
  • traume sind schaume.

0|0
    0|0
  • yok öyle bir dünya arkadaşım. millet daha 1 konuda uzmanlaşamıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• uslu durursan belki şirinleri bile görebilirsin , yıllardır bu yalana kandım kaşdkslaldsa

1|0
    0|0
  • Bilmem...iyi bir çocuk olursan neden olmasın...Belki şirinleri bile görürsün :)

0|0
    0|0
  • Çok film izliyorsun kardeş

0|0
    0|0
  • Onu bilmem de, kimse bir Natalie Portman olamaz <7

0|0
    0|0
  • Ben varım yakın dövüş ve silahlı dövüş üzerine eğitim aldım ayrıca aram piskoloji ile iyidir okumadığım dünya klasiklerinden kitap yok yüzlerce kitap okumuşumdur bomba eğitimine gerek duymadım zaten belli kurumlar dışında bomba eğitimini zor alırsın ve ayrıca filmdeki son sahneyi soruyosan o sahne imkansıza yakın o silahlardan çıkan mermileri engelliyicek koruma çok kalın olması lazım 30-40 kg belki daha fazla ayrıca o kadar yük taşırken o hızda dövüşemezsin yani son sahne baya baya zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...