Grinin Elli Tonu filmine kimler gitti bugün :/ ?

Kahretmesin gittik 3 arkadaş, hayatımda böyle sacmasapan bir film görmedim. Konulu p.. rno bile değil, yani adı üstünde onun bir konusu var :/ soundtrack, fragman bilmem ne aldanmayın sakın. Duygu senaryo hic bir sey yok. Biri demişti baska oyuncu bulamamıslar mı falan o kadar ünlü oyuncu var.. valla hiçbiri bu rezilligi kabul etmez zaten. Fragmanda havalı sekilde gösterilen sahneler filmde kalça tokatlamaya baglanıyor her sekilde. Kahramanımız geliyor kızı baskasının öpücüğünden kurtarıyor "heeyy bayan istemiyor" diye sonra eve gidip döve döve neyse yaa :D valla millet gitmeyin, dalga gecilecek cok sahne var film vasat. Kadının göğüs uçları ve adamı gördükçe dudagini ısırması üzerine kurulu bir film..

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı sinemaların önünde kırbaç ve kelepçe satmaya başlamışlar:/

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Ulan 500. soru bu. Sonra ben peynir değilim diye kızıyorsunuz!

1|0
    0|0
    • Yahu ben sizinle fikrimi paylaşıyorum sen şerefsizlik yapıyorsun sakin ol !

• :) Sen sakin ol. Ne bu şiddet ne bu celal. Hiç utanmadan yazdıkların üzücü. Ben de fikrimi paylaşıyorum. Kızacak bir şey yok.

• Vah kuzum kiyamam ne ümitlerle gitmişti halbuki
    kızım cok meraklıysan vereyim brezzers hesabinin şifresini takıl

1|0
    0|0
    • Ya bir git terbiyesiz herif kitabı cok begenilmisti filmi güzel olur bilmem ne kulaktan doğma duyduk öylece gittik işte

• ben biliyordum zaten çoğu kişi için böyle hayalkırıklığı olacağını. :)

0|0
    0|0
  • Bende benden daha çok sexs pozisyonu deneyen karsisindakini zevkten öldüren bir adam üzerine kurulu sanıyordum film :))

0|0
    0|0
  • o kadar harıka konulu dram fılmı varken bu kalıtesızlıgı sınemalarımıza sokmamamız lazım.

0|0
    0|0
  • filmden soğuttun :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ergen filmi zaten hayatta gidilmez

0|0
    0|0
  • Filme girerken kimlik soruldu mu?

0|0
    0|0