Rock müzik dinleyen insanlar size göre nasıllar?

bence metallica nirvana guns n roses teoman vs. gibi

rock müzik dinleyen insanlar daha coollar benim gözümde sizce ?

Güncellemeler:
benim dediğim siyahı ölümü simgeleyen rock grupları değil arkadaşlar satanistler falan yazan olmuş örnek olarak veriyorum burda rock a bakış tarzınız hiç iyi değil

R.E.M link

EUROPE link

DUMAN link

0|0
43|26

En İyi Kız Görüşü

• Genelde rock&metal dısında dinlemem ayrıca saydıgın gruplardan dolayı 5 yıldız caktım mehmet :D özellikle nirvana benim hayatımı degistiren bi gruptur yeri cok ayrı. Ayrıca metalin her tarzını sevebilirim öyle özentilik degil kendimi yansıtıyo ve tekrar söylüyorum metalci erkek 10 adım öndedir ( plus olarak Nirvana seven erkek candır kandır adamın dibidir ;) )

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 42

• Coolluğu dinlediği müzikle ölçmem..

Ama ben Türk Sanat Musikisi dinleyen biri için

müzikten anlıyor derim..

Benim için Cool adam insanlar ne der ? Düşüncesinden sıyrılıp

kendi doğrularını yaşayan kişidir.. (Ahlak kuralları çerçevesinde)

0|0
    1|0
    • Türk sanat müziği kötü değil ama unutma müzik evrenseldir yabancı türk diye ayırt edilmemesi gereklidir kimse bana kalkıp metallica dinliyorum diye yabancı özentisi diyemez

• yok senin için demedim bunları hani diyorlar ya yabancı dinliyor o özenti falan diyenler oluyor onlar için söylüyorum

• Peki bakalım :)

• normal insanlarız hacı bn de fasülye ayıklıorm.

0|1
    0|0
  • bunları sen cidden Rocktan sayıyaormusun cidden? Bu ne ya caz mı pop mu en azından AC DC slipknot falan dinle yha yok rock şöyledir rock böyledir.. Rock senin karakterini yaşam tarzını anlatır rockcular daha çok çılgın insanlardaır o yüzden içi içine sığmaz saçlarını boyatırlar bu yüzden müziğin çok alakası var karakterle coollukla insan yaptığı eylemden saçını boyatmak gibi cool ya da ön planda gözüküyosa hislerinden dolayıdır günümüzde satanist deli falan deniliyo ama insnlar kendi özgür ruhunu yansıtıyo buna kimse karışamaz.. SONUNA KADAR ROCK

0|0
    0|0
  • Rock muzik festivaline gidip kafa sallamisligim vardir. Hala da dinlerim, ama sadece rock degil... Techno, House vb tarzlar disinda neredeyse her tarza acigim:D.

0|0
    0|0
  • Bende dinlerim, merlin manson da dinlerim daha agirlarinida. Herkes nasilsa gozumde dinleyenlerde oyle benim icin, bence de cool olmak kaliplasmamali die dusunuorum:). Ama dinledigi muzigin tarzina abartili bi sekilde burunmek bana cok ozenti geliyo

1|0
    0|0
  • Benim icin en alt kademe yani yanlıs anlasılmasın tabiki insanlığına göre yorumlamıyorum isteyen istediğini dinler bende zamanında rockcı oldum ama ne biliyim o insanla pek ciddi düsünemem.

0|0
    0|0
  • dinlenir abi. link :D

0|0
    0|0
  • genelde metalica dinlerim güzel gruptur .:D

1|0
    0|0
  • Herkesin hayatı kendine o.O

0|0
    0|0
  • Duman bitanedir.Bana Hyponogaja-Here Comes The Rain Again tadında şarkı önerebilicek var mı? Hep aynı şeyleri dinlemekten sıkıldım.

0|0
    0|0
  • Sıradan insanlar.

0|0
    0|1
  • insanlar=)

0|0
    0|0
  • diğer insanlardan bir farkı yok

0|0
    0|0
  • bnceede çokk ccoool oluyorlr kndmden bliyorm :)kendmden bahsederek cevaplıcm :D örneğin ben yalnızlığı severm ve müzikle yaşarım :D ve bence rockcılr güçlü karrakterd oluyorlar yada ben öyleym blmyrm:D

0|0
    0|0
  • Duman dinleyenler de benim gözümde öyle.. nedendir bilmem. ama bazende bu gruba olan sevgilerini kıskanırım.

0|0
    0|0
  • öyle bişey oldu ki artık ismail yk dinleyende benim gözümde kıro metallica dinleyende..bunlara eşlik eden beyaz gömlek-jöle ikilisi ve uzun saç-küpe ikilisi ikiside kıro..sonuç:farklı olma çalışmaları..

0|0
    0|0
  • Bence de coollar bı kere bakıs acıları cok farklı dıger muzık turlerını dınleyenler ask ıcın ölürken öldururken. Rock dınlerde hayatı en guzel en egencelı sekılde yasamaya yonelıktır.

0|0
    0|0
  • sevmedikleri halde dinleyenler var ozenti gbi (febris10 dedi zaten) ama 'bak ben rock dinliyorum' diye gozumuze sokmadıkları surece oldukca havalı bisey

0|0
    0|0
  • bazıları fazla özenti bazıları fazla cool deli dolu olanları da var tabi hepsi cool diye bi kalıba sokamayız

0|0
    0|0
  • Duman dinleyen benım için bir adım öndedir zaten.

Paylastığın sarkı için 5 yıldız.

1|0
    0|0
  • rock müzik dinleyen insanlar gibiler :/

0|0
    0|0
  • Cooll ne demek ya 2 sarki dinlemekle mi olunuyor,sacmalik

0|1
    0|0
    • alttaki yorumları oku demekki saçmalık değilmiş

• yorumları okuyunca insan yenilenip kendine gelebiliyormuş :P heh heh heh heeeeeeehhhhh

• yenilemedim.aynı düşüncedeyim.dikkatli oku

• tya ztn metallicayla satanist olmann ne alaksı varki kalkp pentagram veya ne bly hım dmen ki

0|0
    0|0
  • Duman <3 kesinlikle cool dur :)

0|0
    0|0
  • kesnlkle cook doğru hç bi kız kalkp zeki müren dinnyn bryle birlkte olmk istmzz:)

0|0
    0|0
  • candır, kandır adamın dibidir falan (bende onlardan biriyim de) :D

1|0
    0|0
  • Satanistler.

0|1
    0|1
  • bence herkes gibi düşünmeyen, biraz asi ruhlu ve özgürlüğüne düşkün insanlardır

0|0
    0|0
  • Vega,aylin aslım,almora, duman vs iyidir ve tabi ki zeki mürennnn

0|0
    0|0
  • Ben rock u çok severim ve genelde karmaşık olaylar içinde olurum o yüzdende moralim bozuk olur

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 26

• Ya arkadaş bu tür müzik dinleyenler niçin toplu taşıma araçlarında bangır bangır rock müzik dinlerler? çevrelerindeki insanların o müzikten rahatsız olduğunu düşünmezler mi?

böyle toplum içinde bangır bangır rock müzik dinleyenlerle, bangır bangır arabesk dinleyen arasında hiç bir fark yok, ikisi de kıro bence...

0|1
    1|0
  • Losing my region candir cann ... :)) Dumanın yeri de ayrı tabi :) Rock cogu kişiye anlamsız gelir zaten 2 .çeşittir bir şarkıyı dinlediğinde niye böğürüyor bu adam diyen insan . . . Bide sessiz ce o bagirmasını hisseden insan :9

0|0
    0|0
  • Underground diye tabir edilen kültürden habersizse beş para etmez gözümde.

1|0
    1|0
  • her türü severek dinlerim. ismi görünce dinleyesim geldi buyur paşam sende dinle = ) link

0|0
    0|0
  • dinleyenlere saygı duyarım o yönden sıkıntı olmaz muzik evrenseldir ama dinledikleri muziklerin modasına bürünmeye çalışanlara koyun gözüyle bakıyorum :) özentilik durumu pek iç açıcı değil

0|0
    0|0
  • sonsuza kadar rock abi rock o konserlerde aldıgım keyfi o ortamı o insanların tüm önyargılarından sıyrılarak bir agızdan haykırarak o aşk şarkılarını söylemelerini hiç bir müzige degişmem operaymış-baleymiş-meditasyonmuş-arabeskmiş clubmiş bence ölümüne rock

0|0
    0|0
  • çilgın

0|0
    0|0
  • farklılar baymıyorlar, öyle hep arabası var bilmem nesi var cıstas bıstas diye dandik kundik music yapmayan kimseler. sırf o yüzden severim

0|0
    0|0
  • satanist falan diyorlar bide yaa bu nasıl bi düşünce :D

çok iyi insanlar severim her birini :D

0|0
    0|0
  • iyiler, canlar.

0|0
    0|0
  • rock seviyorum.guns n roses ve hayko dinlerim.

0|0
    0|0
  • hırt !

0|0
    0|0
  • Her tür müzik dinlerim kafama göre dinlerim, rock, metal, rap (Arabesk ve melankolia değil ),slow,türkü, vs vs

0|0
    0|0
  • Sırf "cool" gözükebilmek için özellikle heavy metal ağırlıklı parçaları sevmeseler bile, dinlemiş olmak için dinleyen ergenleri saymazsak, rock-metal kültürü iyidir.

0|0
    1|0
  • tercih meselesi saygı duyuyorum

cevap = itici

0|0
    0|0
  • Metal müziğe karşıyım çok böğürüyorlar, rock dinlenebilir

0|0
    0|0
  • normal insan iste

0|0
    0|0
  • nasıl hissetmek istersen öyle olur. Bana göre cool tarafları yok. Müzik zevki herkeste başkadır.

0|0
    0|0
  • Top.

0|0
    0|0
  • blues blues blues ;)

0|0
    0|0
  • her hangi bi şarkı türü bi coolluk göremiyorum

0|0
    0|0
  • pamuk gibi adamlar ama hep ön yargılı yaklaşılan adamlar

0|0
    0|0
  • rep rap dinlemiyenler dışında diğer insanları ayırt etmem slowu rocku arabeski diye.

0|0
    0|0
  • Hepimiz Allah'ın bir cooluyuz

0|0
    0|0
  • Ayrımcılığa karşıyım.

0|0
    0|0
  • yağrock dinleyen asi bi ipi bi ziki olan kişidir..kızlarıda içer birayı ona buna verir sağa sola kusar barlarda bıktım bunlardan...dinlemek ayrı güzelde..Rakcı gibi giyinen tipleride sevmem..Bizde rakı cıyız eski taksikiciyiz...Arabamda rock cu köpek var tam arabanın göğsünde her çukurda kafa sallar...benim dalga da sallanır :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...