Kapat

Grinin elli tonu vasatlığı?

Kitaptaki cinsllik yüzeysel geçilmiş filmde erkek karakterde hiç christian ruhu göremedim berbat bir oyunculuk bayan karakterin daha başarılı olduğu bariz siz beğendiniz mi?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kitaptan sonra film hayal kırıklığı yaşatır genelde. çünkü okurken bir hayat tasarlarız.. film ise yapımcının hayal dünyasından ibarettir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Zaten hiç bir film senaryolaşır iken romandaki temaya sadık kalamıyor.. örsellik farklı anlatım farklı oluyor her zaman..

0|0
    0|0
  • Filmi çıktı mı çıkacakmı bilmem ama kitabı da rezil bişeydi. Türkiye de ''genellikle'' cinselliği daha tatmamış ergenlerin sempatisini toplayan abuk subuk sapkın ilişkileri anladan dandik bir kitap. Bu kadar çok ilgi görmesinin tek sebebi bence farklılık.

0|0
    0|0
  • dün demiştim ben

0|0
    0|0
  • Dedim size bu kadar beklentiyi yüksek tutmayı kmtü düşrrsiniz diye 😙

0|0
    0|0
    • beklentim yoktu zaten kitapları daha severim

• Zaten her zaman kitaplar filmlerinden güzel olur istisnalar hariç

• Aksam 11 de izleyecem

0|0
    0|0
  • İzlemedik sapık mıyız biz

0|0
    0|0
  • ya büyütüyorlar boşu obsuna
    cok gereksiz film

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç bir kitap harika bir şekilde sinemaya uyarlanamz kii kaldıki kitapta harika değildi

0|1
    0|0
  • kitaba sadik kalinmamis bir cok can alici sahne eksikti oyunculr ztn kitaptki karakterlre uygn degldi hayal kirikligi oldu gecen sne vizyona giricek film bir sene ertelndi degmedi
    christian rolnde matt bomer olmaliydi diger oyunclr ztn hic taninmamis filmn hakkini veremedilr

0|0
    0|0
Yükleniyor...