Müziğin içine siyaset katılması hoşunuza gider mi?

Ya da siyasi içerikli müzik sever misiniz diyelim

Ben siyasi temalar işleyen şarkıları pek sevmiyorum , daha çok bireysel temalar işleyen şarkılar hoşuma gidiyor

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmem. Ben müzik ile hayal kurarım. Onları dinleyip Tayyibi , Kılıçdaroğlunu, Devlet Bahceliyi mi dusuneyim. :)

1|0
    0|1
    • Aynen tam aklımdakini söyledin... müzik ile hayal kurulur :)

Birde olay sadece Erdoğan veya Kılıçdaroğlu değil bir çok siyasi konuyu müzikte sevmiyorum

• Haklısın. :)

Teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• Siyasi amaçlı şarkıları sevmem. Hoş olmuyor sanat sanat için yapılır.

3|2
    0|0
    • İşte bu be!

• Bende her zaman derim bunu :)

• 60ların sonunda çoğu rock grubu siyasete bulaştı ve hippie dönemiydi. The Doors hepsinden uzak durdu sanat sanat içindir misali :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Din ve siyasetin, ne birbirlerinin içine ne de başka bir şeyin içine karışmasını sevmiyorum.

0|0
    0|1
  • Mustafa yıldızdoğan, Ahmet şafak, ali kınık
    işte benim idollerim bunlar. Evet siyasi görüşleri benle aynı olduğu için kendilerine çektiler beni. Ama sadece siyasetten değil ben siyasetten anlamam. Gerçekten sanat yaptıkları için dinliyorum. Misal Mustafa yıldızdoğanın yeni albümü bıkmadan başa sarıp dinliyorum parçalarını.
    Siyasi olarakta tuttuğum partiden gurur duyuyorum.
    Mustafa yıldızdoğan-ölürmüydün parçasını şimdi açıp dinlersen ne demek istediğimi anlarsın :)

0|0
    0|1
  • Müziğe bari siyaset karışmasın.
    Bence Saçma olur.

0|0
    0|1
  • tabiki gitmez çok yanlış

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Duman ın eyvallah şarkısını çok severim.
    Başka şu an aklıma gelen siyasi şarkı yok; dolayısıyla evet severim diyeyim.

0|0
    0|1
  • Siyaset hiçbir şeye karışmamalı...

0|0
    0|1
Yükleniyor...