Sizce Maroon 5 dinleyen biri Serdar Ortaç tarzı da dinleyemez mi?

Sizce Maroon 5 dinleyen biri Serdar Ortac tarzı da dinleyemez mi?

• Hayır kesinlikle iki ayrı tarz birlikte olamaz
    14% (1)12% (1)13% (2)Oy Ver
  • Amaan ne olucak kulağına hangisi hoş geliyorsa onu dinleyebilir insan. Bunda garip bi şey yok
    86% (6)88% (7)87% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Maroon 5 ile Serdar Ortaç arasındaki zıtlık nedir?

2- Maroon 5'ın genre'sından haberda mısınız?

3- Maroon 5'ın ya da Serdar Ortaç'ın tüm şarkılarını dinlediniz mi?

4- Müzik türleri hakkında bilginiz var mı?

V- Müziğin tıpkı din konusunda olduğu gibi bize belli dayatılan türlerinin olduğunu ve tüm müziklerini bildikten sonra kendi istediğinize ve zevkinize göre beğendiğiniz türleri oluşturmanız daha sağlıklı değil mi?

6- Hiçbir müzik kültürü olmayan kişilerin bazı insanları Serdar Ortaç dinliyor diye eleştirmesi ne kadar doğru?

7- Ağzı olanın konuşması hakkında ne düşünüyorsunuz?

8- Ne sıklıkla ''Benim burda ne işim var.'' diyorsunuz?

3|1
    0|0
    • Justin Timberlake dinleyen biri Maroon 5 dinleyemez mi? diye soracaktım bugün.İyi ki sormamışım yoksa karşıma böyle bir cevap çıkarmış

• ''Halı saha işletiyorum insanlar gelip maçlar yapıyor bu sahada. Birisi durmadan ben en iyi futbolcuyum dünyadaki diyor. Bunu yalnızca bir kişiden de duymadım. Bunu diyen fazlaca insan var. Ben de futbol oynamayı severdim. Adım mı ne? Maradona.'' gibi bir monolog yazasım geldi.

@Lusacan Sevindim mod olmana. Sayıları elin parmaklarını geçmeseler de içi dolu modlar görmek güzel.

• @mrlaidback Kusura bakma ama şahane monologuna dünyanın en sığ adamı olarak "Pele good.Maradona better,George Best" klişesini kullanmak istiyorum.

Teşekkür ederim,moderatörlüğe karanlık tarafın gücünü getirmeyi planlıyorum.Beni mod olarak çok tutmazlar herhalde :)

Erkekler Ne Diyor 12

• neden olmasın olabilir.

ben tiestoda dinliyorum

in flameste dinliyorum

maroon 5da dinliyorum.

illaha belirli bir kategoridemi kalmak gerekiyormuşki?

0|0
    0|0
  • kimsenin seni eleştirmeye hakkı yok. yeme içme zevki gibi müzikte ruhun gıdası sonucta . Çok yüksek sesle açık komşularını rahatsız etmediğin sürece herşeyi dinlemekte özgürsün.

0|0
    0|0
  • bu ruh ve hal meselesi bence

1|0
    0|0
  • dinler nolcak :D ruh hali izin verirse dinler :D

0|0
    0|0
  • serdar ortaç kim, spiker felan mı?

0|0
    0|0
  • İkisini de boşver, al bunu dinle..

link

0|0
    0|0
  • dinleyebilir ama zevksizdir

2|0
    1|0
  • B: Amaan ne olucak kulağına hangisi hoş geliyorsa onu dinleyebilir insan. Bunda garip bi şey yok

0|0
    0|0
  • dinleyebilir. caizdir :D

0|0
    0|0
  • bence öyle sınıflandırma yapmamak gerek illa sürekli maroon 5 dinlemesi gerekmez dinleyecinin

0|0
    0|0
  • Ben maroon 5 hayranıyım ama türkçe şarkı pek dinlemem bir arkadaşım açarsa bune be demem

0|0
    0|0
    • Turkce sarkı dinlemekle Serdar Ortac'ın bi kac sarkısını dinlemek bir degil bence :)

• (Y)

• Sizce rakı içen biri dondurma yiyemez mi?

Aynı mantık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kulağa hoş gelen her şey dinlenebilir..mesela coldplay dinleyen ben, abdal ervahı ezelden de dinleyebilir :D

0|0
    0|0
  • Dinler de iyice rakıda balık havasında olur. Beyni sulanmış.

0|0
    1|0
  • Nıye dınleyemesın bu ruh halıne baglı

0|0
    0|0
  • Nasıl sorular bunlar :)))

0|0
    0|0
  • dinleyebiliir :)) güzel de olur .P

0|0
    0|0
  • dinleer kime neymiş ki?