Nişanlandıktan sonra değişti...

Baskın bir karakterim var, dediğim dedik inat bi insanım. Nişanlandıktan sonra, fazla tepki göstermediği bu davranışlarıma aşırı celallenmeye başladı. Tanıyamaz oldum, motoruyla her zaman seyahat ederiz, artık canımı bile düşünmeden saçma sapan kullanıyor motoru, yoldaki araçlara küfür ediyor. Sürekli dilinde hayattan bıktığı... Evliliğimiz için hiçbirşey yapmıyor, para biriktirmiyor... Sürekli param yok diyor. Neden yok diye sorduğumda, bana hesap soramazsın, sen kimsin diyor. Ben ne yapmalıyım?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• evliliğimiz için para biriktirmıyor hiç birşey yapmıyor demen sanki sorumsuz bir insanmış hissi uyandırdı bende . daha önemliside bana hesap soramassın sen kimsin demeside sana ve ilişkinze saygı duymadığı anlamına gelir.insan evleneceği insana sen kimsin der mi? saygı yoksa hiç birşey olmaz. çünkü sevgi saygıyla büyür.bir ilişkinin bitmesindeki en büyük nedenlerden biri de bence saygının bitmesi..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ya evlilikten korkuyor yada seni sevmekten sıkıldı

1|0
    0|0
  • Ohoo nasıl olsa kuş kafese girdi tarzı birşey düşünüyorsa bu maraz ondan olabilir..

Köprüyü geçene kadar ayıya dayı durumları. Oturup konuşun,nişanlıyken böyle kişiliğe bürünen evlenince nasıl kişiliğe bürünür sen düşün.. Öyle trafikte küfür olayınada karşıyım :@ Bir tek aracı kendisi sürmüyor. Şu istanbul trafiğinde bana denk gelmesin arabayı üstüne sürerim valla:)

0|0
    0|0
    • Aslında nişandan sonra bi bunalımlara girdi, onu istemediğimi bile düşündü, bi süre bununla uğraştım. Ramazandan beri hali bu şekil, sinirli, problemli ve zor... Şu an ki haline şaşkınım, o değil 5 senedir görmeğim bir yüz.. O küfürleri duydukça sevgim azaldı, içim cız etti, neden bilmiyorum.. Bunca sene çok hassas bi insan olduğumu anlayamadı mı? Ya da beni aklınca cezalandırıyor mu? Aklına esiyo arıyo, sonra benim soğuk olduğumu farkedince sinirleniyo, teli suratıma kapatıyo.

• Ama gözüme baka baka seni çok seviyorum gitme diyo, yani napcamı şaşırdım. Ailesi çok kötü para durumlarında, anlatmasam daha iyi.. Ama o kadar eksisi oldu ki, bitcek büyük ihtimalle.. Kalbim soğudu, kalbim soğuduysa başarırım unutmayı...

• Kendini nasıl mutlu hissediceksen öyle davran.. Hayat senin hayatın ve daha yolun başındasın..

Yani sen nişanlanmışsın,erkek olarak sorumluluk sahibi olup biyerlere yatırım yapman gerek.Öyle yapacaksın ki ilerde eşin olacak nişanlın ''Şimdiden böyle çırpınıyorsa evlendiğimiz zaman benim rahat etmem için hamallık bile yapar beni aç açıkta bırakmaz'' desin. Her evlenen zengin değil..

• Sen kimsin diyor dediginde okudugum okadar yazı bosunaymıs dedim ben şahsen.

Ayrıl görüşmek isterse ben senin hayatında bir hiçim de birdahada senle boyle konusan biriyle yuva kurmaya kalkma

1|0
    0|0
  • Otur konuş, eğer arıza çıkarmaya devam ederse nişanı atmayı bile düşünebilirsin. Aklını başına getirmezsen ömür boyu bela olur.

1|0
    0|0
  • haklısın bana ne diyeceksin... ve gideceksin... bi süre görünme bakalım nolacak... bu arada evlenmek için de yaşın baya genc... benim 24 kendimi cocuk gibi görebiliyorum bazen...

1|0
    0|0
    • Koca bayramda hiç görünmemeyi düşünüyorum...

• tabi 1 yıl izin yapmamış ben için 9 gün mükemmel :) koca bayram dedim işte napiyim, derdimden saçmalıyorum.

• etkine tepki alamıyorsan etkiye tepki göstereceksin... hayat bunu götürüyor...

• kafeslemis sendromu... evlenince ne olacak anla iste

1|0
    0|0
    • Ama korkutmayın ya :'(

• bence de hazır değil, ama bunu söyleyemiyor sanırım...

• kac yasinda? meslgi ve geliri ne durumda?

• doğru soruyu sor...

"neyin var" deme ama, neyi olduğunu öğren. illa ki bir derdi var. annesiyle, babasıyla, arkadaşlarıyla, işiyle ilgili durumu sor, öğren..

senden önceki kızı özlemeye başlamış olabilir belki..

0|0
    0|0
    • Hiç düzenli manita yapmamış biri, biz 5 yıldır beraberiz :(

• ya güzel insan, düzenli ilişkisi olmayan bir odundan ne beklersin... daha önce işlenmemiş; sana kalmış.. yontup belki bir şeye benzete bilirsin...

Kızlar Ne Diyor 5

• sanırım evlilik öncesi bunalıma girmiş..erkeklerde daha büyük bir yük oluyor kim ne derse desin..senin yapacağın onu rahatlatmak..önce sartlarınızı olusturup daha sonra evleneceğinizi tekarla..onu sıkıstırmadığı bilsin..işiniz gücünüz yerinde ise ortak hesap acıp para biriktirmeyi deneyin..konus onunla..rahatsız olduğun seyleri söyle o da söylesin plan yapın..

1|0
    0|0
  • artık nasıl olsa benimsin mantığı var nişanlında.bunun böyle olmadığını hissettirmen lazım.nişanlının davranışları sana tavrı çok kötü.böyle davranmasının altında yatan nedenleri konuşarak anlamaya çalış

1|0
    0|0
    • Buda 2.si kesinlikle.. Hani bi yerleri kalktı derler ya, o misal.. Delirmemek elde değil...

• Canım nişanlıyken herşeyin mükkemmel olması lazım eğer şimdiden sormuluğunu bilmiyorsa senin canını sıkıyorsa ewlendikden sonra daha kötü olur.. inşl.. biz yanılırz da çok mutlu olursun hakkından hayırlısı..

1|0
    0|0
    • 2 gün önce nişan yüzüğümü teslim ettim, yüzünde şok ifadesi oluştu, hadi git demesini bekledim. Çok daraldığını, babamın istedikleri bilezikler yüzünden parasız kaldığını, eğer babamı ikna etseymişim şu anda evli olabilirmişiz falan filan dedi. Hep beni düşündüğünü söyledi, sonrada elini uzat dedi, yüzüğü taktı... Aynı akşam beni eve bırakırken yine olan oldu, motorda beni öldürecekti, ilk defa canımı tehlikeye attı. Artık yüzünü görmek istemiyorum,o da farkında, üstüme düşmeye başladı...

• Bebeğim çok kötü bu anlattıkların çok üzüldüm bence seviyorsanız eğer birbirniizi nişanlılık dönemini biraz daha uzun tuttun düzelir belki eğer bir gelişme görmezsen ayrılırsın.. ve eğer şimdiden annen yüzünden böle baban yüzünden şöyle oldu diyorsa ewlendikden sonra hayatı burnundan getirir..

• Ya gerçekten çok mutsuzum, paylaşmak istedim.. Çünkü insan anlattıkça, paylaştıkça çektiği acı katsayısı düşüyo... Herkezin başına gelebilir, en mutlu olması gereken günlerim rezil oldu... Çok teşekkür ederim cevaplarınıza, demek ki doğru yoldayım.

• nişanladığınız için biraz rahat davranıyor artık ayrılmazsın diye düşüncesi olabilir

1|0
    0|0
  • Otur ve acilen ciddi bir şekilde konuş bu çocukla.

1|0
    0|0
    • konuştum ama hala herşey aynı... bensizliğe bi alışsın, belki anlar kıymetimi..

Yükleniyor...