Istanbul-Çanakkale-Ayvalık yolculuk

Cumartesi günü arabayla Istanbul'dan Çanakkale ordan Ayvalık'a geçicem. Bana ne tavsiye edersiniz, nerelerde mola vereyim veya yemek yiyeyim? Sizin tavsiyelerinizi öğrenmek istiyorum teşekürler...

Güncellemeler:
herkese verdiği tavsiyeler için teşekkür ediyorum

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• keşan tarafında satır et var..tavsiyemdir..tekirdağda köfte de yiyebilirsin..geze geze gideceksen sehitlikleri gez derim..yok direk gideceksen çanakkaleden peynir helvası da ye öyle git :) sonraaaa ayvalık sağolsun cok sever kazıklamayı orada yemek yemeni önermem :)) kaldığın otele balık götür pişittir daha ii..bu arada sarımsaklı da bu aralar oteller ucuzdur yaz bitti neredeyse :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ayvalık dedin de aklıma geldi soruyla alakalı değil ama.ayvalık dahil bazı şehirlere gelen çin gemilerine kedi ve köpekleri parayla satıyorlarmış oralardaki bazı insanlar

0|0
    0|0
    • bunları kimler uyduruyor ? yahu

• valla bende bilmiyorum öyle duyumlar aldım.umarım doğru değildir.senin dediğin gibi uydurmadır

Erkekler Ne Diyor 4

• bizim mekana dogru gidiyorsun desene sana tavsiye edeceğim çok güzel bi yer var altınolukta yazlığım var o tarafları çok iyi bilirim adatepe köyü var mükemmel biryer ege denizi ve midlli adası ayaklarının altında yeşilyurt köyü var aynı güzellikte bir yer şahin tepe var biraz para isteyen yer ama orasıda şahane eğer disco tarzı biyer istersen onu söylerim .)

0|0
    0|0
  • asosa mutlak uğra yolunun üzerini yemeğini ye..ve türkiyenin güneşinin en güzel battı yerde o anda onunla ol ..muhteşemdir

0|0
    0|0
    • Şayet uğrarsan! zıpkın merakın varsa dal balığını çıkar..kime götürsen pişirir balığı sana..

bide açarsın ufağı oyyy oyyy oy!

• harbiden oyy oyy oyy

• çanakkaleye gelince beni bul ;)

0|0
    0|0
  • Allah yolunu acık etsin demek istedim... fakat oralar bana hayli uzak... yani bilmiyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...